bugün

akp nin dinamikleridir.
nasıl ülkücü gençlik, solcu gençlik varsa akp li gençlik de vardır artık. ve ben bu güruhun içinde olmaktan mutluluk duyuyorum.
saygı duyun lütfen arkadaşlar.
yarın öbürgün okul biter iş lazım olur, devlet dairesinde iş güç olur beklemeyelim, öğretmen oluruz atama işi sıkıntı olmasın gibi fikirlerle oluşmuş gençliktir.
polis okullarındaki öğrencilerdir.
iftira ile yozlaşmayacak gençlik.
bir takım gençlerin ben akp gençliğiyim diyerek iş bulma sıkıntısını çözeceği düşüncesine kapıldığını söylemeniz oldukça doğru. ama bahsettiğim yeterince bilgi birikimi olan akpli liberal gençliktir. evet liberal. bir hoşgörü geleneğiyle başlamış akp nin zihniyetini iş bulmak olarak değerlendirenler bir yozluğun getirisidir. bunlar akp gençliği değil solcu ve ülkücü gençliktir. kendilerini bir kanat altına almak için bunu benimser gibi yaptılar. ben ve benim gibi çekirdekten yetişmiş akp gençliğinin bir felsefesi var. bunu tayyip erdoğanın felsefesi ile bütünleştirmek sanırım 12 den vurmaktır. tayyip erdoğan büyük bir filozoftur.
türkiyem gençliği. siyaset yaptıklarını zannederler. onlara bu mübarek gecede hafif bir islami açılım yapayım: "her canlı ölümü tadacaktır".

ne demek şimdi bu? aranızda anlamayan mallar çıkar anlatayım; her parti biter ve yeni bir dönem başlar. bırakın bu şakşakçılık işlerini!

bak adam söylemiş zaten:(#12950671) aynısı olacak.
hayatı bok gibi yaşayan gençlerdir. hayatın güzelliklerinden faydalanamayn tiplerdir. vallahi acıyorum lan bunlara. ne alkol var, ne tatil var, ne konser var, ne sex var. bildiğin fotosentez yapıyorlar.
bir düşünce gençliğidir. baktım kimse aksini iddaa etmemiş. yazdıklarımda asla akp bitmeyecek ibaresi geçmemesine rağmen ''mal'' diye ithamda bulunarak benim kullanmadığım ibareden ötürü suçlanmam ne kadar acınası bir durum olmuş. bir fikirden, bir ideolojiden, bir hayat dersinden ve bunun felsefi dayatmasından bahsederken insanların kullanılan oy ile benim söylediklerime kıyas getirmesi, hakikaten ne kadar anlamaktan yoksun olduğumuzu aşikar kılıyor. yazıklar yazıklar yazıklar olsun.
çekirdekten akpli yetişen gençler olduğu düşünülürse ilkokuldan toplanıp beyinleri yıkanmış gençlerdir bunlar. zaten parti kurulalı on sene olmuş ne çekirdeğinden bahsediyorsun? yok olay saadet dönemlerine kadar uzanıyorsa hoşgörü falan geçeceksin onları.
insanın ilkokul yıllarında parti gibi kavramlarla uğramması gerektiğini bilmeyen esas particilerin sembolcülerin anlayamayacağı gençlik. 20-25 yaşlarındaki gençlik evet siz akp felsefesini anladıysanız akpli gençliksiniz. korrkmayın kimseden bunu açıkça dile getirin.
en son gördüklerimde kafalarının üstündeki şapkalarda 9 voltluk ampül olan gençlik.
şakirt mod:on tipten kendilerini ele verirler, anlaşılır zaten.
suçlamanın ve iftiranın kolayca uğratıldığı gençlik.
benim gibileri, akp nin faydasını, sadece öğrenci kredilerinde görmüştür. ama fikri açıdan ülkenin gelişmesine katkı sağlayacaksa böyle bir genlik varlığını daima sürdürecek.
siz ister kömür aldı bu çocuk kürt(küçümsemek anlamında kullanmadım bunu yanlış anlaşılmasın) deyin, isterseniz de şakirt deyip bir kenara bırakın.
heyecanlı bir gençlik doğuyor bunu engelleyemezsiniz.
süt verenlerine keçi vermeyenlerine davar deniyormuş diyollaaa..
belli bir maaş karşılığında erzak kömür dağıtan gençlerdir.
kelebek etkisi yaratılmış gençlerdendir.
bugün biraz daha güçlüdürler. her zamankinden daha akılcılar ve pragmatistler ülke için.
ülkenin karanlığa karşı; tökezlemeden, titremeden, dim dik duran meşaleleridirler.