bugün

(bkz: davosa mı yerleşsek oraya gelmem demişti)
Yanlış yapacak olan kişi beyanıdır. Gidecek olan bizler değiliz. Saddam vurdugunda kendilerine açılan kucağa sıçanlardır.

gideceğim diyen zaten bu ülkeyi vatanı olarak kabullenmemiştir. durduğu hatadır. hatta biletini ben alayım simdi gitsin.
akp tekrar iktidar olursa bu ülkeden siktirip giderim demekle aynıdır.
karşıt düşüncesi kalırım inadına'dır.
beni de katıldığım cümle.

recmlerimi de alır giderim bu diyarlardan.
her seçime "bu seçimde chp iktidar olmazsa, ak parti düşmezse ülkenin sonu gelecek, yanacaz, bitecez perişan olacaz" kafasındakileri bir kere daha açığa çıkaran tehtit.

1 değil, 2 değil 3 kere ak parti iktidar oldu. hani ülkenin sonu geldimi? 60 sene önceki korku imparatorluğu kuran chp nin kafası işte.

tutan yok. hadi bakalım yolun açık olsun.
bu sözler az mı söylendi be yiğidim... Hala taşak kokluyorlar.
emin çölaşanda altı sıfır atılırsa tl den taksimde anırırım demişti ama.
bugünün iktidarı Allah korusun bir seçimi daha kazanırsa, bu ülkeye verilen zararın bedelini hiçbirimiz ödemeyemeyiz. Bu sebeple her vatandaş gözünü açmalı ve demokratik bir hakkın kullanımı olan seçim sürecinde, bu insanlara hak ettikleri cevabı sandıkta vermelidir. Bu; ecdadımıza, kendimize, çocuklarımıza, inancımıza, ülkemize karşı bir görevimizdir. Artık aklı selim düşünmenin zamanı gelmiştir, zira yaptıkları çizgiyi aşmıştır. Lütfen artık görünüz!

ülkenizi terketmeyi de düşünmeyiniz zira bu topraklar ve bu eşsiz coğrafya bizlerindir.
%22 ile %25 arası oyu olan azınlığın beklentisi.
Maddi durumum olsa, yapacağım ilk iştir.
giden gitsin kalan sağlar bizmdir cümlesini söylenmelidir.
akp nin neden iktidarda olduğunu anlayamamış, anlayamadığı için de meşru yollardan iktidardan indirmek için ne yapacağını bilemeyen aciz insan söylemi.
zavallı beyanı.

ak parti sittin sene bir yere gitmez.
ülkesini terk edecek kadar vatansever kişidir. yenilgi vazgeçilmezidir.
Terk edecek bir ülkemiz kalırsa şanslı olacağımızı düşündürür.
Şimdiden kendisine el salladığımız bir yazar. Karşıt düşünceler önem vermeyen ancak hak ve özgürlükten bahseden, demokrasilerin sadece kendi isteklerine göre ilerlediğini düşünen bir yazardır kendisi. Halkı sandığa çeşitli görevlerde çağıran ancak zaten 3 dönemdir halkın tek başnıan görmek istediği hükümettir ak parti.
gereksiz atardır, insan vatanına küser mi hiç.
artık gider misin lüffen.