hazin bir realite. onlar kamyondan atılan makarna paketlerini yakalamak için birbirlerini ezmekle meşgul. madde falan okuyamazlar.
chp genel başkanının bilmemesi kadar anormal değildir.
neyle ölçtün amk. anlat da biz de bilelim.
olum bu milletteki siz hiç bir şey bilmiyorsunuz herşeyi biz biliyoruz tavırlarına da tav oluyorum.

He ananın amı he bi siz biliyorsunuz 18 maddeyi siz harici bilmeyen koyunlar he.

17 nisanda başlarsınız ağlamaya yine az kaldı.
karısını beleş makarna için mitinge gönderen adamın tek bildiği şey gavatlıktır, madde falan anlamaz.
Partili başkan olması, hiç bir kontrol mekanizmasının kalmaması çünkü tüm kontrol mekanizmalarının ya başkan ya da zaten onun emrinde olan parti tarafından seçilmesi, Parlamentonun isteğe göre feshedilmesi (ve buna allaşkına o zaman seçim tekrarlanır demeyin. Adam istediğinde ülkeyi kaosa sürükler), eşini, oğlunu, eniştesini patlamento onayı olmaksızın bakan yapanilmesi... daha sayayım mı.

Tam da bu sebeplerden dolayı akp seçmene güçlü türkiye sloganı dışında hiç bir şey sunamıyor, ki bu sloganın referandumun özüyle alakası yok.

Haliyle akpliler de referandum maddelerinin ne hakkında olduğu konusunda en ufak bir fikri yok. Yemin ediyorum her tartışma bir noktada " tayyip istiyor, bir bildiği vardır" noktasına geliyor.