bugün

evet bugün bir kez daha gözümle gördüm ve ak partili seçmendaşlarımla bir kez daha gurur duydum. neden mi?

- ekonomi iyiye gidiyor
- pkk bitti bitecek
- eğitim seviyesi ayyuka çıktı
- vergiler desen halka göre ayarlandı
- sağlık aynı şekilde yurtdışılarından millet bize tedavi olmaya geliyor
- ülkede irticai faaliyetlerden eser yok
- efnlasyon taban yaptı
- cari açık kapanacak inşallah ona da az kaldı
- özel sektör dünyaya mal yetiştiremez oldu
- kendi arabamızı yapacağız
- kendi uçak filomuz olacak
- belediyeler kalkınma ve hizmet nedir herkese gösterdi

daha ne olacak? daha ne istiyorsunuz? ulu önder, başöğretmen tayyip erdoğan tüm bunların mümessilidir ve benim oyumun da yegane temsilcisidir. sağ ol var ol bizlere bugünleri de yaşattığın için ulu önder!!!

işte tüm bu nedenlere bağlı olarak ak parti'ye oy veren kesimin çok fazla bilinçli ve zeki olması durumudur. bakın sokaklara bir tane bile isyan var mı maşallah kurban olurum ben bunlara zeka küpleri bunlar ultra zeki insanlar!
kendince akp ile dalga geçmeye çalışan chp li ergen söylemi.
hepsi ultra zeki insanlardır*
(bkz: sabri nin barcelona da oynamasi)
(bkz: akp ye oy vermeyen aptaldır)
AKPli olsun olmasın daha "ayyuka çıkmak" deyiminin anlamının ne olduğunu bilmeyen zavallıların eğitim seviyesiyle ilgili olumlu gelişme diye bi şeyler çiziktirmelerinin ironinin allahı olduğu gülünesi önerme.

Şehit gününde espri de yapabiliyor.

ayyuka çıkmak için bkz: http://www.tdksozluk.com/s/ayyuka_c%fdkmak/

Ondan sonra niye bize koyun diyorsunuz diye kızıyosunuz.
bir yazarın "he yarram he" diye bakınız vermesi dört gözle beklenmekte.
bu bakınızı, şükelaya boğmak için sabırsızca beklenmektedir.
başlıkta yazım yanlışı vardır.
olması değil olmaması şeklinde yazılmalıdır.
(bkz: ya bi siktir git çay koy)
zeka fışkırır yanınızdan geçtikleri zaman etraf buram buram zeka kokar.
AKP'nin bazı güzel hizmetleri var bunu inkar etmiyoruz ama vergiler , askeriye , ekonomi vs vs ... kısmına katılmıyorum lakin bunlar için kaynak yaratmak adına yabancı sermayeye satmadığı devlet fırması kalmadı ve toprakları da satmaya başladılar hemde ederinin çok altına ayrıca dış borç vesaire azaldığı felanda yok tutturmuşlar bir artış hızı azaldı diye, enflasyon desen küçük matematik oyunları ile yüksek gösteriyorlar. Bir de üstüne Sıfır sorum politikası adıyla girdikleri uluslar arası ilişkilerde de açtılar herkesle arayı ortadoğu bize düşman konumda .
kuşlardan bile zekilerdir.
chp secmeninden daha yuksek oldugu kesindir.
her türlü ayaklar altındadır.
artık yavaş yavaş herkesin inanmaya başladığı gerçektir. ha bi de buna muhalif olan ve genelde i harfi ile başlayan r ile biten bir ilimizin sınırlarında yaşayanlar vardır ki evlere şenlik.

ek: şehrin adını vermiyorum nolur nolmaz...
einstein ak partili miydi? diye düşündürendir.
Imkansızdır.
Hade lan ordan denilesi başlıktır.
çekemeyenlere anten taktıran gerçektir.
beni görenin benimle oturup konuşanın bir kez daha onayladığı gerçektir.