bugün

akp denize dökülür.
izmir gelişir güzelleşir bunu herkes de biliyor ama kemalistlere sorsan tabii orası kurtarılmış bölge! ben de doğma büyüme izmirliyim ama tek kurtardığımız şey sokaktaki atın bokları.
muhtemelen ertesi gün çöplerde pek çok oy pusulası çıkması bunlardan biridir.
yıllardır hizmet alamayan izmir, hizmet görücektir.
yalan değil kardeş chp belediyelerinin iş yapmadığını herkes biliyor hele ki izmir de kabul edin.
hic bir zaman olmicak olay o yuzden plasiklari konzsmaya gerek yok.
izmirde chp belediyesi iş yapmıyor değil. Hükümetten gerekli desteği göremediği için hizmeti elinden geldiği kadar yapabiliyor. Bakın kaç tane projeye onay verilmemiş.
(bkz: geldikleri gibi giderler)
yılmaz büyükerşene destek akıyor ondan iş yapıyor adam zaten.
bırakın kardeşim bu hibe alamıyoruz destek yok durdurma var ayaklarını. azıcık araştırma yapın bilmiyorsanız para alamıyoruz diye kulaktan dolma sallamayın.
(bkz: izmiri alayım derken babayı almak)
yıllardır izmire gidiyorum belki ak parti gelirse şehir biraz gelişir diye düşünmeden edemiyorum.
(bkz: kıyamet alameti)
konak orduevini kaldırırlar oradan zira manzara ve yeri çok güzeldir.
Çevre düzenlemesi yapılacak şehir ayaklanacaktır. Sebebi ise zamanında başbakanın kendi ağzıyla söylediği sözdür. "bana oy vermezseniz o bölgede benden bir şey beklemeyin" (bkz: ödenek)
gavur izmir diye anılmaktan bi nebze de olsa kurtulur. bence gayet iyi olur.
vasat bir anadolu şehri kıvamındaki izmir herhalde daha kötüye gitmezdi. izmirde doğdum, büyüdüm ne rezillikler çektiğimizi bize açıklamaya kalkmayın lütfen. sanki belediye diye bir şey yok izmir'de. tam bir kepazelik, taş taş üstüne konulmuyor. hiçbir ideolojinin etkisinde kalarak söylemiyorum bunları ama chp izmir'de resmen yatıyor hem de bir daha seçilecek olmanın verdiği rahatlıkla pişkin pişkin yatıyor.
edit: hakkaten zihniyetinizi sikiyim lan. hizmet alamıyoruz diyorum, adamlar yatıyor diyorum ki bilinen bir gerçek, bir şeyler yapsınlar diyorum. kötü mü diyorum?
izmir in 4 bir yanı avm dolacaktır.
Nasıl bir akpsever(!) olduğum hemencecik en son girilen entrylerime bakılarak görülebilir.

Ama..

Kardeşim yeter artık bu chp işi icraatlerden.

Onlar nedir derseniz: hiçbir şey.

10 sene önce izmir e gelen biri bir de bugün gelse değişen en ufak bir şey olmadığını görecek.

Ha bol bol kurultay, çalıştay, konsey monsey düzenlenir.

Ha bir de bol bol partili işe sokulur.
izmir "gavur" olmaktan çıkıp da "mukaddes" bir hâl alacaktır.

tıpkı geçmişte numan kurtulmuş'un olduğu gibi misal. ya da yiğit bulut gibi falan ve filan.

he ama izmir belediyesinin çeşitli sebeplerle ödenek alamayan projeleri falan çatır çatır hayata geçirilebilecektir. belediyede "yolsuzluk" adına yaratıcılıkta sınır tanınmamasına karşın önceden olduğu gibi "yolsuzluk operasyonları" söz konusu olmayacaktır.

tabi canım düşünsenize "kutlu doğum haftası etkinlikleri" için her sene binlerce gül ve yandaş yayın organlarından "hz. muhammed'in hayatı" kitaplarını satın alan ne belediyeler mevcut hizmet konusunda beş üzerinden sıfırı zorlayacak olan.
altyapı, üstyapı veya emek ve zaman isteyen işler zaten hayal izmirli için de ulan hiç olmazsa yolları sokakları bi temizleyiverin be. pislikten, düzensizlikten, karışıklıktan bıktık artık illallah.
kıyamet kopuyor da olabilir.
Çok geniş bir hayal gücünüz var dedirtir bu bana sadece.
Belediyelerde AKP farkını 1 yılda bize gösterebilecek bir eylem.
keske anam kiz olsaydi da babamla evlenmeseydi gibi bir hayal sa.
Son chp kalıntılarıda izmirin güzel sokaklarından temizlenir ve ülkemizin istikrarla büyümesine ve bir dünya gücü olmasına chp ve atatürkçülerin engel olmasına engel olunur. Bunfan önce sefasına sürdükleri kaymak tabaka ellerinden alınır.
nolcak ihaleler bu sefer chp lilerden akp lilere gidecek e haliyle iller bankasi vb ye emir gidecek kapalı musluklar açılacak çağlayan daki mamak taki insanların hayatları nasıl değişmedi ise gürçeşmedekinin de aynı kalacak.