bugün

Eski bir kaşar az sabredin diye boşuna dememiş ... Ne dediği şimdi anlaşıldı ...

Vallaha , bu işin dönüşü yok en başta 15 temmuz şehitlerinin , gazilerinin vebalı var! Kumpas davaları ile öldürülen, mahkum edilen vatanseverlerin vebali var ... Çalınan sorular ile hakları yenen milyonlarca gencin vebali var... Kumpaslar ile askeri okullardan yok pahasına atılan işkence gören , sonrada tazminat davalarına bırakılan fukara anodulu çocukların vebali var ...

Var oğlu var...

Unutursak o kahramanları kalbimiz kurusun. Unutturmaya çalışanlarında kalbi kurusun ....

Kimse mağdur olmasın , günahsızlar işine gücüne dönsün amenna ... Ama Nazlı ve Altanlar'ı affedersek tuz kokar, ki koktu ....

inşallah bu hatadan acilen dönülür ....
Gılgamış destani bile halt yemis mk...
Gariban memurla, işçiyle, esnafla, öğrenciyle mücadeledir. Aylar önce fetö borsası var parayı bastıran dışarı çıkıyor diyenler bir kez daha haklı çıkmıştır. Nazlı Ilıcak ve ahmet Altan gibi, Türk subaylarının asılsız iddialarla hapis yatmasına, intihar etmesine sebep olan iki azılı fetöcüyü serbest bırakmanın başka bir açıklaması olamaz. Bunların seçmeni de tankları durdurduk, 15 Temmuz’da destan yazdık diye kendilerini kandırmaya devam etsin. Adamların öyle bir kitlesi var ki daha ağızdan çıkmadan her yalana inanıyor, bunlara her şey müstehak.
Akp fetö'nün yurda gelmesini gerçekten istiyor mu?

Gerçekten mahkemede konuşmasını istiyor mu?

Arınç, gökçek, erdoğan vb. Hakkında söyleyeceklerine hazırlar mı?

Hiç sanmıyorum...
mücadele sadece hakkini arayan halka veriliyor Polis destegi ile.

fetö nun de akp nin de keyfi gayet yerinde.
Göz yaşartmaktadır.
algı imparatorluğunda sıradanlaştırılmış bir mücadele. zaten teşebbüsün üzerinden dolu dolu 3.5 yıl geçmişken, hala gün aşırı 100'er 200'er kişi gözaltına alıp, konuyla göbek bağı mars'tan bakınca bile belli olan kişi ve kurumları es geçiyorsan, ciddiye alınma eşiğin "efsane sensin mücadelen de sana girsin" şeklinde özetlenebilir.
(bkz: bütün fetöcülerin tahliye edilmesi)
en büyük aşklar büyük nefretlerden doğarmış. anladııın ?
Fethullah Gülen bile beraat alacak böyle giderse...
Ülkede Yeteri kadar paranın halledemeyeceği hiç bir yok artık. Bastır parayı ipten alsınlar o derece yani, işin efsane tarafı ise bu dönemin ileride bir zamanlar bu ülkede adalet bitmişti o günler çok şükür geride kaldı diyerek nesilden nesile anlatılacak olmasıdır.
Samil tayyarin fetö borsasi hala devam ediyor anlasılan.
Paran varsa, gücün varsa, tanıdığın varsa sıkıntı yok.

Nerede fakir kendi halinde insan var fetcu oldu.

Feto ye açık destek çıkanlar nasıl oluyorsa yırtıyor. Adam kazara dershaneye gitmiş, ucuz diye yurdunda kalmış, bankada hesap açmış fetocu oluyor. Böyle hukuksuzluk dünyada yok.

Valla efsane.
https://images.app.goo.gl/TdGSDQRyu38cdj1fA
yokmu yetkili bir çomar sözlükte gelsinde bir sıçmalama yapsın biz cahiller sebebini öğrenelim. yok göt yalayan dillerine kıran mı girdi diye düşünüyor insan.
tanım: akepenin tek mücadelesi türkiye cumhuriyeti ile, diğer herşey için mastercard.
ekrem yeter...

duydunuz mu bu ismi?
duyanınız vardır.
şayet bu başlık birkaç defa silinmemiş olsaydı onunla ilgili de bir yazı vardı.

neyse.

ekrem yeter, bülent arınç'ın damadı.

fetö'den tutukluydu. sonra serbest kaldı.
görsel

ekrem yeter neler yapmıştı?

•17/25'ten sonra bank asya'ya destek olmak için para yatırdı.
•fetö'nün tepe isimleri ile telefon görüşmeleri kaydı çıktı.
•fetö'nün paravan derneğinde yöneticilik yaptı.
•evinden fetö elebaşının kitapları çıktı.
•fetö'nün sohbetlerine katıldı.

neyse uzatmayalım.
ekrem yeter beraat etti...

bugün de ekrem yeter'in beraatine karar veren mahkeme gerekçeli kararını yazdı.

bülent arınç'ın damadının beraatinde mahkemenin gerekçeli kararı şöyle;

--spoiler--
Mahkeme Yeter'in Bank Asya'daki hesaplarının, cemaat derneklerinde yöneticilik yapmasının, "örgütün düzenlemiş olduğu dini sohbetlere katılmasının", evinde Fethullah Gülen'e ait kitap ve CD'lerin bulunmasının "sempati ve iltisak boyutunu aşan, örgüt üyesi olduğunu ispat etmeye yeterli örgütsel faaliyetler kapsamında değerlendirilemeyeceği"ne hükmetti.
https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
--spoiler--

ayrıca gerekçeli kararın en ilginç kısmı ise şu bana göre;
FETÖ terör örgütünün başlangıçta bir ahlak ve eğitim hareketi olarak ortaya çıkması ve toplumun her katmanının büyük bir kesimince de böyle algılanması...

bu ifadeyi kullanmış mahkeme.
yani fetö terör örgütü başlangıçta bir ahlak ve eğitim hareketiymiş.

hasiktirin ulan.
başlangıçtan beri bunlar bir terör örgütüydü.
siz de başlangıçtan beri bu terör örgütünün sempatizanlarıydınız.

not: bunlar birer birer beraat ediyor, birer birer cezaevinden çıkıyor.
hep üst düzey isimler ya beraat ediyor ya cezaevinden çıkıyor.
son zamanlarda fetö'den yırtan üst düzey isimleri hatırlayalım;
•fettah tamince (beraat etti)
•mehmet altan(beraat etti)
•nazlı ılıcak (serbest bırakıldı)
•ahmet altan (serbest bırakıldı)

hadi size bir bomba daha.
üç vakte kadar hakan şükür'ün babası ve kardeşine ait malların üzerindeki tedbir kararı da kalkacak. bugün, yarın. eli kulağında...

bir başka bomba.
konumuz hazır damat iken, bir başka damat daha af bekliyor.
bülent arınç'ın damadı beraat etti, sırada ismail kahraman'ın damadı var.
(bkz: ismail kahraman ın damatları)

edit: hakan şükür'ün babasının ve yakınlarının mal varlıkları üzerindeki tedbir kararı 20 gün önce kalkmış bile.
Bülent Arınç'ın dün yaptığı geri vitesin sebebi belli oldu.
Anlaşılan sadece darbeye katılan askerler içeride kalacak biraz daha. geriye kalan herkes çıkacak ve yavaş yavaş fetö terör örgütü diye bir şey kalmayacak.
tarih sadece örgütten emir alan askerleri darbeci olarak yazacak örğütçüleri değil.
Bana öyle geliyor ki, pek de uzak olmayan bir zamanda "Fethullah Hocaefendimizi Amerika kandırmış, hain Amerika. Biz zaten onun iyi birisi olduğunu biliyorduk." gibisinden bir açıklama yapacaklar.

Yoksa bu vatan hainlerinin birer birer serbest bırakılması, diğer FETÖ mensuplarının da bırakılacak olması anlamına geliyor. Önce akrabadan, eş dosttan başlayacak; sonra genele yayılacak.

Allah sizi bildiği yapsın.
görsel

Trajikomiktir.
maalesef ki olmayan mücadele.
(bkz: Akp lilerin uğramadığı başlıklar)
Parti içi tasfiye yapmadıkça halk bu mücadeleye inanmaz.
müthiştir...(!)

bakınız bu çokomelli mücadelede sürekli gündeme gelen bir isim var.
fettah tamince...

fettah tamince kim?
zaman gazetesinin eski sahibi (hem de 17/25'ten sonra)
fethulah gülen için "o benim idolümdür" demiş bir işadamı. reisin de çok yakın kankası ayrıca.

bu fettah tamince fetö operasyonları sonrası hakkında soruşturmalar başlamış, sonra da bunlardan nasıl olduysa(!) beraat etmişti.
(bkz: fettah tamince/#42166746)

geçenlerde kamuoyunun içine sinmeyen bu beraat kararına itiraz edilmiş ve tamince hakkında yeniden soruşturma açılmıştı.

şu an fettah tamince için devam eden 4 ayrı soruşturma var.
ve tamince bu soruşturmalar için mahkemeye gitmiyor, ifade vermiyor. bu yüzden de kendisi hakkında yakalama ve zorla getirilme kararı çıkarıldı.

lakin ne hikmettir ki bir tweet atanı bile anında yakalayan polisimiz fettah tamince'yi bir türlü yakalayıp mahkeme huzuruna getiremiyor.

demek ki adam iyi saklanıyor o halde?

hayır saklanmıyor, bilakis ortalıkta kendisi.
hatta bakınız geçen gece acun ılıcalı'nın elazığ depremi için yaptığı yardım kampanyasına katılıp 250 bin tl bağış yaptı.

yani acun ılıcalı'nın ulaşıp sürekli görüştüğü adamı, emniyet yakalayamıyor.

sevgili çokomelli akp'liler. bunları ben uydurmuyorum.
bakın kaynak olarak da sizin yeni akit'inizi bırakıyorum aşağıya.
yani yeni akit'in bile isyan ettiği bu mücadele için siz de tepki verirsiniz değil mi?
https://www.yeniakit.com....nasil-ulasti-1032628.html
OBJEKTiF KRiTERLERE DAYALI BiR MÜCADELEDiR, ÇOK ŞÜKÜR Ki PARTiMiZiN iÇiN FETÖNÜN F Si BiLE BULAŞMAMIŞ OLUP YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA PARTiMiZ iÇiNDE SiYASET YAPAN TEK BiR FETÖCÜ DAHi ÇIKMAMIŞTIR.

TEMiZ SiYASET, TEMiZ TOPLUM, TEMiZ TÜRKiYAAA....