bugün

Hayırlı mağduriyetler arkadaşlar.

Yine bir mağduriyet haftasına giriyoruz.
Seçimlere yaklaşık 2 hafta kala bakalım nerden ekmek çikacak.

(bkz: mağdurum da mağdurum).

(bkz: maduro).
Daha bu dönemde ismet inönü hamlesini oynamadı.

ismet inönü’nün 1958 yılında ezan okunurken radyonun sesini kısmadığı görüntüler az sonra a haber’de...
çözüm süreci olmalıdır. ben olsam hazır söylediğim her şeye sorgusuz sualsiz inanan milyonlarca kek varken ve hazır pkk-hdp konusu bu kadar gündemde iken çıkar "kardeşlerimmm biliyorsunuz bu kılışdar ve cehape çözüm süreci adı altında hdp ile iş birliği yaptı. salih müslimi ankaraya özel uçaklarla getirtip ağırladı. ankara hava alanına paçavradan bayraklarını çektirdi. teröristin ayağına hakim ve savcı gönderdiiiii" diye haykırırdım meydanlarda. nasıl olsa inanacak salaklar fazlası ile mevcut. bakarsın yüzde 2-3 fazladan oy bile gelir yerel seçimde.
mağduriyet planları üretmek için özel danışmanlar tutulduğu muhtemeldir.

ajan papazı ver abd'ye, sonra mağdurum de, yemezler.
hollandadan sonra bir de fransada atom bombası yerler.
ya şimdi hükümetten birisi meclis koridorunda kayar ve düşer..

buradan bile dış güşler devşirilir..

kitle malum..

kanserli..
ey alamanya...

plaseler ise;

israil ve abd...
hiç şaşırtmayacak olandır.
Merakla beklenendir.

Şiir yüzünden hapse girmeyle başlayıp kapatma davasıyla devam eden, parti her tıkandığında yeni mağduriyetler yaratan oluşum bunun da bir çaresine bakar diye düşünüyoruz.
valla yaz geldi her an çıplak deri ceketli bir grup türbanlı birinin suratına sıçabilirler.
ak parti ve ak partililer bu milletten öyle bir tokat yiyeceklerki emin olun şu an yapmayı planladıkları sandıklardan oy çalma planları,devşirme vatandaşlardan alacakları hileli oylar oyunlarla kendilerini gösterecekleri hiç bir mağduriyet planı millet nezdinde bu kaçınılmaz sondan onları kurtaramayacaktır.Sonrasında bir gün buralarda aktrollük yapanlarda hatırlanmayız tespit edilmeyiz diye hesap yapmasınlar,bu kadar insanın ahı hepinizi boğacak.
ezanın zoruna gittiğini ilan etmek, olmayan kadının mitçi tarafından taciz edildiği için intihar ettiği yalanını yaymak vs.
Yine de en güzeli seçim günleri oluyor. Kaynımın dayısının bir arkadaşı oy verdikten sonra sandık yok olmuş meğer sanal sandıkmış aq kıvamındakileri son gün bekliyoruz.
" benim dazlak bakanımı korkuttular " . " benim suri kardeşimi huzursuz
ettiler " ...
Almanyaya gidilip seçim propaganda yasağı delinirse burdan güzel ekmek çıkar.
Solingen olayi için bakanlardan biri gidecek nasıl olsa.
chp li 15 vekil bunları tahttan indirmek için topluca iyi partiye geçti bundan iyi mağduriyet çıkar az uğraşsalar.