bugün

şaşılmamış akepe'den beklenesi durumdur.
yapmadıkları şey değil. dün ankara keçiörende de oldu bu.
bayağı "tarafsız" bir kaynaktan bulunmuş haber. kaynağı geçin, bu haberin doğruluğunu ıvırını zıvırını araştırmadan içlenen kardeşlerinde objektifliğine inanmıyorum. hayır yani ak partinin hileye hurdaya ihtiyacı mı var lan! zaten halkın yüksek çoğunluğu arkasında partinin. ucuz numaralar bunlar pampaaaa iks de.
akp yapar.
kaynak götüm daha güvenilir lan , olgusu oluşturan haberdir .
din tüccarlığına en güzel örneklerden biri. biz affetmiyoruz, allah ta affetmesin.
yer belli mekan belli sandık no su belli. hala ne yalan haberi amına koyim dedirtecek ve akpli götverenlere sövdürecek olaydır.
kaynağı mükemmel(!) olan haber.

--spoiler--
habermerkezi@sol.org.tr adresine mail atabilirsiniz.

--spoiler--

dur lan, bir mail atam bakem nolcak;

ankara/altındağ inönü lisesi'nde oy kullanmak için verilen kaşelerin içerisinde yoğun sedatif etkili ilaç tespit edildi. ilacın kişinin nöronlarını etkileyerek ampul imajına bir sempati oluşturduğu tespit edildi. 50 yıldır cehape'ye oy veren mustafa kemal inönü isimli şahıs aldığı ilacın etkisiyle "bu sefer doğru olanı yaptım ve, oyumu ampule bastım." dedi, ilçedeki bu okula ve diğer okullara polis ekipleri sevk edildi, bölgede geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
derin bi' oh çektiren haber. merakla bekliyorduk yine hangi yolsuzluğu yapacaklar diye. iyi oldu bu sabah sabah.
tkp'li müşahitlerin sol'a bildirdiği olay.

tanım yeterli değilse devam edeyim. yani arkadaşım, tkp'li müşahit dediğin adam bildiğin sempatizan. çamur at izi kalsın ekolünden gelmiş arkadaşlar bunlar. hukuki süreç gerçekten başlatılmalı ve eğer bir iftira söz konusuysa bu arkadaşlar cezasını çekmeli ki bu tarz iftiralar mükerrer olmasın.
(bkz: ahh benim sevgili kardeşlerim ahh).
kendilerini müslüman sananların cehennemlik yöntemlerinden biridir. her seçimde böyle olmakta ama dur diyen yok malesef.
yollarda gördüğüm akp mühürlü secim pusulalarından sonra hiçde sasırmadan okudugum bir haberdir normaldir yaparlar..
olamaz mı ? olabilir. (bkz: bülent ortaçgil)
hezimete an ve an yaklasan muhalefet baslamis bok atmaya aglanmaya.
kaynaga baktim cnn, bbc kadar guvenilir ya kesin dogru soyluyodur.
islam dini çalma çırpmayı helal etmiştir, buna münasır kendi partisine ben müslüman partisi imajı veren partinin yaptığı katakulledir.

peşin edit: ülkede hala beyinsizler var. Büyük ühtimallede şakirtlerde potansiyel hırsız ve kul hakkı yiyen mahluklardır ve sözde müslümandır, siz müslümansanız bende peygamberim ameke.
(bkz: dakka 1 gol 1)
sol haber sitesi türkiye'nin en güvenilir haber kaynağıdır efem. lütfen yiğidi öldürün hakkını yemeyin. şakirt de olsanız.
haberi yapan site sol, iddiayı atan kişiler tkp, yorum bile yapmıyorum.
iktidara giden yolda bunlara her yol mübah. nedense hiç şaşırmadım.
sözkonusu suçun işlendiği sandık alanında elbette başka partilerin müşahitleri vardır kuşkusuz. ama durumu tkp'li müşahitler farketmiş ve tkp'nin yayın organı sol'a durumu bildirmişlerdir. burada sol'a inanıp inanmamak sizin bileceğiniz iş. olayın diğer büyük basın yayın organlarında birkaç saat içinde sol haber'in kaynak gösterilerek verildiğini görünce inanırsınız.
bir de olay hakkında yorum yapmak isterim:
be küstahlar! zaten farklı şekilde birinci çıkacağınız malum. bölgesel ve uluslarası emperyalizmn çıkarları gereği bu böyle. daha siz ne diye hileye hurdaya başvuruyorsunuz?
cumhuriyet tarihine böyle yüzü kızarmaz bir iktidar daha gelmedi yahu.
seçmene katılım oranı %103 olursa şaşırmayın dedirtecek olaydır.52 milyon seçmen 69 milyon oy pusulası.17 milyon oy israf olmasın güneh onlarıda kullanalım.
yenilgiyi baştan kabul edenlerin yeni bahanesi olacak olaydır. kaynak da çok sağlammış. *

--spoiler--
TKP'li müşahitlerin soL'a bildirdiği olay şöyle meydana geldi:
--spoiler--
kaynağa bak çay demle şeklinde anlaşılabilecek saçma sapan haber.
sen, ben, o oy vermiyor da kim veriyor bunlara oy? diye soru sormaya gerek yok. işte böyle oluyor olay.
(bkz: seçim efsaneleri)