bugün

görsel

AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, bir nikah töreninde AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan peygamber gibi bahsetti. Yediyıldız, “Sayın Cumhurbaşkanımızın sünnetini yerine getirmeden de defteri vermek istemiyorum” dedi.

https://www.gercekgundem....ogani-peygamber-ilan-etti
nasıl ya? fedoncu falan mıymış? nasıl allah ilan etmez?
töbe töbe.
Ortamlarda elhamdülillah Müslümanım dersiniz kim bilecek.
Geleneksel Şirk koşuları başlamış yine.
hep söyledim gene söyleyeyim

baktılar ki dine uyamıyorlar

tuttular dini kendilerine uydurdular

ayyaş cemaat, sarhoş imam.
Bu defalarca yapıldı.

Çok dindar! Akp seçmenini hiç rahatsız etmedi.

Bakara- makara diye dalga geçen adam hala büyükelçi.

Ama CHP’li biri bira içse saldırırlar.

Bunlar nasıl insan lan hakkaten!
https://pbs.twimg.com/med...ormat=jpg&name=medium
Aq salagi ya.
güldüren olay. allah gibi tapacaklar yakında.
Yüre bire Hızır Paşa
Senin de çarkın kırılır
Güvendiğin padişahın
O da bir gün devrilir...
Bu sefer sağlam bir damar yakaladığınızı düşünerekten çok iştahlı bir şekilde klavyelerinize döşeniyorsunuz ama, Zannediyorum gene istediğiniz geri dönüşü alamayacaksınız çünkü eksik bilgiyle yanlış daldınız konuya.
Arkadaşlar, Sünnet kelimesinin "Adet" manasına geldiini bilmiyor ve o yüzden bu detayı ıskalayaraktan taaa Asrı saadete kadar gidiyorsunuz deformasyon için.
Siz hiç "Sünnetullah" Yani "Adetullah" sözünü eşitmediniz mi yahu?
Sizin eksik bilgi noksanlığıyla konuya yaklaşımınız açısından bakarsak, "Peygamberin sünneti" derken, Onu da ALLAH yerine mi koymuş oluyorlar yani?
Arkadaş elinizin altında evrensel bir kütüphane vazifesi gören internet var, Bu ne cehalettir ve bu ne "Kim daha iyi sazan olacak" merakıdır bilmem ki...
Az okuyun kafanızı kaldırın bakın dinleyin yahu.
eğip büken, götünü başını ayrı oynatan birileri gelecek yine diyecek ki 'sünnet' kelimesi o anlamda değil falan. hiç kıçınızı ayrı başınızı ayrı oynatmayın. sünnet dediğin, islam peygamberinin davranışlarının ya da sözlerinin neredeyse bütünü olarak kabul edilir. her şeyi söyleyip ardından da sürekli kıvırmanın artık cılkı çıktı.
ee peki bakın bakalım herhangi başka bir geri zekalı... 1400 yıldır başka biri için kullanmış mı?

aaadet demek miş deee...mişmişmiş.