bugün

her akplinin rüyası...
ayrıca ak parti kapatilinca ulkenin duzelecegini sanmaktan daha kötü.
çılgınlıktır. bize hep öğretilen bir ülkenin kalkınması, o ülkenin sağlıklı bir şekilde askeri yargısal post modern darbeleriyle mümkündür. kınıyorum. duyuyorum. görüyorum. bir gün gelecek darbe biliyorum.
deliliktir. bize öğretilen bir ülkenin kalkınması, kafada türbanla sağlıkta erkek, kadın ayrımı yapmaktır. bu da akpyle mümkündür. ses çıkarmadan.
global piyasalardan bir gram anlamayan zavalli kucuk beyinlerin sanacagi onergedir.

zira 2001 krizinide sadece turkiye'nin krizi sanan gerzek topluluklarin, sadece kendi ufak dunyalarinda yasadiklarinda baska kanitidir.

son 7 yilda, tum dunya buyume icine girmis, haddiden fazla hizli bir ekonomik ivmelenme soz konusu olmustur. 2001 krizini bizimle beraber yasamis ve atlatmis olan , Arjantin, Brezilya, Tayland gibi ulkeler ayni turkiye'de oldugu gibi son 7 yilda duze cikmislardir.

Bunda AKP'nin gram etkisi yoktur, sadece ABD'de Cumhuriyetci parti, ulkede dinci bir iktidar istemistir. Zira araplara bakin biz muslumanlar ile beraber calisabiliyoruz ve sizde BOP'ne dahil olabilirsiniz cabalaridir.

AKP'nin tum uyguladigi ekonomik paket, kemal dervis'in eseridir. yani bu iktidar ile uzaktan yakindan bir alakasi yoktur!
şirinlerin var olduğuna inanmakla eşdeğer bir saçmalıktır.