bugün

Bilim karşıtı, ve laiklik ilkesini kaldıramaya çalışan bir parti.
(bkz: amk)
karanlık.
bu milletin ağzına s*çmış bir iktidar ve geçinemiyorum diyen vatandaşına ''sigara içmezsen geçinirsin kardeşim diyen bir başbakan...
hıyanet.
din tüccarları.
306 yıl süren eshabi kehf uykusunun günümüzde insanımıza uyarlanmış versiyonu. kalan süre: 296 yıl...
devletin satılan malları.

yandaşlara verilen ihaleler.

yalan, üçkağıt.

yandaş basın.

samimiyetsiz açıklamalar.

türkiyenin adım adım bölünmeye doğru gitmesi.

pkklıların serbest bırakıldığı bir ülke.

aydınların ve askerlerin terörist ilan edilip hapse atılması.

gemicik.
a.k. partisi.
Hem laik hem müslüman ülke olamaz lafları vs...
tayyip başkan.
şerefsizlik, insan kullanma, halkı dolandırma, sülalesini zengin etme ve bütün bunlardan zerre utanç duymama.
durmak yok yolmaya devam.
din sömürüsü.
din sömürgeciliği.
adalet ve kalkınma partisi.
bişeylerin bu dönemde olması. hepsi de absürd ha. en son drogbanın galatasaraya gelmesi başlığında gördüm mk.
10 yılda reform ve ileri demokrasi adı altında elini attığı her şeyi çürüten partinin insanların aklında oluşturduğu görüntü. buna kimisi reform der kimisi yıkım ama hiç kuşkusuz türkiye nin altını üstüne getirdikler. belki geride kaldı belki de çok daha ağır şeyler yaptılar ama benim kafamda tuttukları yer yıktıkları heykeller kapattıkları tiyatrolar.
süt dökmüş kediye dönmüş eskinin kibirli komutanları.
kamera karşısında ağlayan, türk milletinin anasını ağlatan ve neredeyse tüm ülkeyi satan bir kitle.
her konşmasında seyircilere muhalefeti ''kafir, putperest ve yalancı'' diye tanıtan bir lider ve arkasında durup başka partiye oy vermemek için kıçından mazeretler uyduran milyonlarca gerizekalı.
akp denildiğinde akla ilk gelen 'şeyi' sansür ve medya baskısı olarak değiştirelim nitekim açtığımız başlıktan kovulduk bakalım nasıl geri canlandıracağız.
(bkz: kömür)
refah.
(bkz: mesela yani)
badem bıyık.