bugün

Akkuyu santrali hayata geçer ve kaza yaşanırsa yeni bir tür sinema ve dizi anlayışımız olabilir.

Radyasyona maruz kalan Akdeniz foklarinin intikamı falan çekilebilir.

Kudurma konusu muamma olan Kemalistlerden biridir.
nükleer tertemiz enerjiyi bende savunuyorum. yok efendim yenilenebilir enerji kaynakları doğa zarar vermezmiş onlara yönelmemiz gerekiyormuş ne gerek var bu tür şeylere kurarız akdenizin bağrına bir tane nükleer santral oh mis gibi. zaten biz çok titiz bir halkız önlemlerimizi en iyi şekilde alırız. referans olarak soma, torunoğlu inşaat vb. gösterilebilir.
yalanların gerek diye yutturulmasına karşı çıkan normal insandır. akkuyu nükleer santrali, çevresel ve global etki ve riskleri yanısıra, enerjide dışa bağımlılığı artıracaktır. bu santral inşası için kurulan şirket tamamen yabancılardan oluşmaktadır.

santralin teknoloji ve ekipmanı, nükleer yakıtı ithal edilecek, kontrol, işletim ve edilecek kar tamamen yabancıların olacaktır.

gerizekalıların bunları görmeyip "türkiye nükleer santral yapıyor, kemalistler buna karşı çıkıyor, o halde bu iyi bir şeydir" den ötesini düşünememeleri asıl insanı kudurtan toplumsal yara.
(bkz: nükleer yanlılarının kıçında atom bombası patlatma)
Patladığında görcem seni dediğim aktroll beyanı.

Mutasyon is coming.
Rusların yapacağı mı pekii..

Ruslarla ters düşünce olacakları kestirebilyor musunuz iq su ayakkabı numarası kadar olan kitle?
millet zararını anladı kapatıyor biz açıyoruz. Bu kadar çevre düşmanı ve geç kalınmış yatırımı nası böyle övüp bir de diğerine laf atarsın ki dostum?