Yolla bir taksi yolla.
çiçek taksi nin taklidi olan dizidir.
Yaz tatıllerınde tv de sıkca yayınlanan sıkıcı ıgrenc mantıksız dızılerındendır doktorlar gıbı .
bununla beraber 866 entry almış dizi.

olum bizim diziler dizi değil amk.
bunun senaryosunu kimler yazıyor kim bilir.
ulan ben götümle daha iyi senaryo yazarım.

götü geç kıllarla bile yazarım.
iğrençleştim ama öyle amuha goyim.
şuan kanal gezerken gördüğüm izleyip gülen varmı diye merak ettiğim dizi.
Türkiye'nin en iyi dizisi.
rıza Baba'dan baba olmayı,
şevket çoruhtan sert ama iyi bir insan olmayı
hüsnü Çoban'dan fakir ama gururlu bir baba olmayı.

bunların ışığında the gotfather'ı izlememe gerek kalmadı.

edit: akasya durağı neydi?
An itibari ile kanal D Ve star tv'nin aynı anda vererek tüm Türkiye'nin beynini yıkamaya başladıkları tv dizisi.
reklamlar ile birlikte saatlerce süren sinir bozucu, sözde aile dizisidir.
Uyyy nuri papacuğum.
Boku çıkmış nadide dizilerimizdendir.
sikimsonik bir dizi ama eğlendirici izlenesi bir dizi.
her bölümde sinan takside ya uyuşturucu bulur ya para bulur ya loto tutturur yada karıya gidip başı beleya girer, zaten karakol desen oda ayrı bişey olay yerine gelindiğinde "amir siz burda kalın" der tabi usman aga hemen atlar "biz elimiz kolumuz bağlımı kalıcaz burada" diye ve arkadan dolanarak şahane bir strateji ile düşmanları halt ederler.
Şu bayram sabahında iki kanalda birden gösterilen dizi.

Çok mu sevdik bu diziyi ne?

(bkz: star tv)
(bkz: kanal d)
Sabahları yayınlanan, kimisi tarafından "efsane" olarak tanımlanan, polisler yerine taksicilerin olaya müdahale ettiği dizidir.
Sabahları aynı anda hem kanal d'de hem star'da eski bölümleri yayınlanıyor. O bir buçuk saat boyunca bu iki kanalı kumandadan siliyoruz resmen.
engel olamadığım istek. neyse ki 1k çözünürlüklüsünü satın almıştım.
saat 20:30 da kanal d ekranlarında yayınlanacak 2,5 saatlik özel bölüm bir nevi film gibi. erler filme gelen yoğun istek sonucu baskıyı kıramamışlar bu yüzden bir hatıra bölümü çekmişler.

bu gece kaçırmayın.
Yıllar öncesi sevilen ve izlenilen devletin resmi kanalı sayılan TRT'de çıkan çiçek taksi dizisinin kanald'de benzeri yapılan yine bir taksi durağı dizisidir.
nedense durduk yere akla gelen dizi.

özledim gibi. böyle saçma bir iş niye özlenilir onu da bilmem.

açıp izleyesim geldi ya... tırın tırırırın. nuri babacuğum... vay be hehehehe.
Bihter'e, Rıza Baba'ya bayılan Araplara bile kakalayamamışız düşünün artık seviye nerelerde.
game of thornesla aynı saate denk gelince biraz düşünüp kendisini tercih ettiğim baş yapıt.
şaka şaka yarak gibi dizi.
her türlü şiveyi senaryosunda barındıran; lakin oyuncuların şiveyi ellerine yüzlerine bulaştırdıkları dizidir.

o değil de biri spoiler verebilir mi, osman aga'nın kızı orospu olmadan mı dizi bitti?
hayatıma yön vermiş dizidir. Sinan'ı ,osman agasıyla hayatta başarılı olmamı sağlamıştır.
Tanrı kahretsin sabah sabah kanal d'de işkencesine maruz kalıyorum...
operasyona 3 polis 9 taksici gidiyolar.