bugün

Akasya Durağı Çiçek Taksinin bir tür farklı versiyonu ama oyuncuları harika seçmişler.
Şu an telefizyonda oynuyan dizidir nonoşlar.

Çok komikler ayol, zeki akpinar mesela Adam tam oyuncu ateyiz olmasina rağmen Allah razı olsun, isallah, çok şükür gibi reblikleri soyluyo, neden çünkü usta, çünkü iş başka ateyizlik başka.

Osman Ağa orneyin, tam bir Avrupalı aynı bizim gibi bebişim, ama Sinan öyle mi, deyil. Her türlü fırıldak var, tam Akepeli tam. Sırf bunun yüzünden izlemiyor bazenleri. Tayyib istifaaaa!!!???&&&
sinan'a yapılan haksızlıklara hüngür hüngür ağladığım dizi bu. çok etkileniyorum .
eskiden cringe hissede hissede izlerdim.
küçüklük dizilerimden biridir.
Sonunu bildiğim dizilerdendir. Sonunu bildiğim filmleri, dizileri tekrar tekrar izlerim. Çünkü kendimi güvende hissediyorum.
hiç sıkılmadan izlediğim 4 kere bitirdiğim dizidir.
Çiçek taksi’nin yan sanayisi, çıkması, abi takıyorum ama sanayiden çıkana kadar bile garanti veremem cinsteni, zabbağınan sigara aldığın ekmek ve deterjan kokulu bakkaldaki akai marka tüplü televizyonda her daim dönen dizi.
Tekrar olsa da izlesek. Evet.
taksicilik yapan renki karakterlerin öyküsünü anlatan nostaljik dizi.
küçükken izlemiş olduğum bir dizi.
Dünyanın en sayko dizisi olabilir ahahaha.
her bölümünde olay çıkmayan dizi mi varmış.
her bölümünde bir olay çıkan diziydi ama komikti. evet.
Şimdiye kadar böyle bir dizi daha gelmedi.
pozitif bir dizi. gerilmeden sakin sakin izlemesi ne güzel.
çiçek taksi'nin çakmasıdır veya daha yumuşatarak söylemek gerekirse benzeridir.
Eğlenceli bir diziydi. Her bölümünde ayrı bir aksiyon ve heyecan vardı. Giriş, gelişme ve sonuç şeklinde ilerliyordu. Eskilerin dizisidir kendisi.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en kaliteli dizi yapımıdır.
O kadar saçma bir dizi olamaz. Polisin çözmesi gereken tüm olayları bile taksiciler çözüyordu.
Şu an izlediğim dizidir. Sinan yine şaziment'e laf atıyor. Swh
gülübik, kahpedir.
Uyyyy Nuri babacuğum repliği ile bilinen dizi.

Diyiuuuuuuuuvvvğğğn Diye de şaşırma müziği var.
Arada gülübiki dikizlemek için bakardım. Selam ve Ali Kemal ile.
izleme teşebbüsünde bulunanların her 10 dakikada 2 iq geri gittiği tescillidir. yani bu kadar sağlam bir kadrodan bu kadar dandik bir yapım çıkabilir. hele bir bölüm vardı ki evlere şenlik(kabul ediyorum ben de izledim). her zamanki gibi osman aga ile sinanı mafya kaçırıyordu sonra polis yerlerini tespit etti tam polis girecekken taksicilerin eşleri tencere tavalarla mekana girip mafyayı çokertmişti. değişik kafalar.