bugün

sığır neslinden gelen ilginç bi tiptir.

lan davar senin donanımın nedir önce buna bi bakalım. kaç kitap okudun, kaç ülke gezdin, kaç tane sinema veya dizi eleştirisi okudun, kaç dizi film izledin, kaç kadınla seviştin... hadi sayısını geç. yaptıkların seni kültürel olarak nereye taşıdı. hangi birikimini insanların faydasına kullandın. cevap vereyim mi ben senin yerine kocaman bir hiç. boşluk yani. bilgisayar başında göt büyütmekten başka bi bok bildiğin yok.

ama iş televizyondan ekmek yiyen, bu diziler olmazsa aç kalacak olan tiyatrocuların olduğu dizileri eleştirmeye gelince aslan kesiliyorsun başımıza. yürü git lan burdan benim kafamı bozma. amerikan sığırı seni. evet.
entel gözükmek için çamur atılan bir dizi olduğunu düşünüyorum. bu kadar izlenmese yıllardır devam etmezdi herhalde?
he bana sorarsanız izliyor musun diye. hayır ben izlemiyorum ama en azından çamur da atmıyorum.
ali kefalın amansız maceralarını bilmeyen tiptir. bi kere sırf ali kefal için alırım leblebimi hergün izlerim ben. sen kim oluyorsun da laf ediyorsun akasyama benim yavşaaak.
usman aga'nın eşi safiye ile yaptığı güreşleri bilmeyen tiptir.

ayrıca obayanayı tanımıyordur o. ahahahahahah bi tanısa.
Tabiiki de kültürsüz tiptir. O güzelim diziye denir mi öyle? Kültür fışkırıyor mübareklerden.**