bugün

iq seviyesi normalin altında olan birinin yapacağı eylemdir. ama türkiye şartlarında garipsenmeyecek durumdur. o kadar salak saçma diziler izleyen bir halktan ne bekliyoruz ki ?

bi kere leyla ile mecnun izlemek iyi bir mizah anlayışına sahip olmayı gerektirir . dikkat edilirse leyla ile mecnun dizisi daha çok üniversite okumuş kesim tarafından beğeniliyor.
kısacası akasya durağını herkes izler bi kısım insan güler , leyla ile mecnun herkes tarafından izlenmez ama izlendiğinde herkes tarafından beğenilir .
Alex i izleyip messiye laf atmak gibi birşeydir.
Türkiye şartlarını, kıçı kırık iki diziyi kıyaslayarak ele alan düşünce yapısından yeğdir.
Ülke olarak pek meraklıyız milletimizi aşağılamaya. neymiş efendim; türk insanının mizah anlayışı kıtmış da, saçma salak dizileri izleyen halktan ne bekliyormuşuz.
Üniversite öğrencisi bıraksın leyla ile mecnun izlemeyi de, finallerine çalışsın bir zahmet.
anasına babasına bir sene daha yük olmazsa, ülke için o zaman faydalı bir iş yapmış olur.

not: Leyla ile mecnun'un başarısını ve yakaladığı çizgiyi takdir ederim.
Akasya durağındaki oyuncu kadrosunu da, daha başarılı bir yapımda görebilseydik keşke.
anlaşılmayan eylem. leyla ile mecnun neymiş aga ya. hay dizinizin ben emi. kanımca leyla ile mecnun'u izlemek ile akasya durağı izlemek arasında fark yok. ikisi de televizyonun karşısında değerli saatlerinizi harcayan boş iştir. ikisi de beyindeki sinir hücrelerine zarar veriyor. kime anlatıyorum gerçi. s*ktir et sen izlemeye devam et.
(bkz: leyla ile mecnun u beğenmemek/#15556716)
görsel

(bkz: bonzai durağı)
gereksiz insan tipinin gereksiz konuşmalarıdır. zaten izlediği diziye bakınca ne kadar akıllı olduğunu anlayabilirsiniz. BiR DE leyla ile mecnun dizisinin senaristleri diziyi sonradan izleyenlerin beğenmeyeceğini (aslında anlayamayacağını) bilmekte. Bundan dolayı onlara denilecek şey "tamam izlemeyin kardeşim" demektir.