bugün

eyidir hojdir

ama

gazuh.
her gün önünden geçtiğim ama bir kez bile girmeyi düşünmediğim avm.
Benim bir türlü gidemediğim avm'dir. Ama korona bittikten sonra belki giderim.
Evime çok yakındır, anadolu nun en nezih AVM si.
macro Center iyiydi. iyi wurstler vardi. tabi sacma sapan fiyatla satiliyordu.
içinde Victoria's secret var. Fakir avmsinde olur mu böyle şey.
Varoş avm'sine dönmüştür.

içinde adım atacak yer kalmıyor. Alışveriş yapan yok acda bakmaya gelenler. Metrobüsün yanında olduğu için kurı kalabalık.

Cafelerde oturacak yer yok. Sabah 10'da gelip akşam 10'a kadar oturan dolu.

Buraya gideceğinize hiç gitmeyin stres yeri gibi.

Yeni durağımız (bkz: hilltown avm) umarım burayıda basmazlar.
Şu an çok güzel sakin.
fakir avmsidir.
Zamaninda lüksün tanımı yeniden yapiliyor sloganıyla açılış yapilan ama oraya takılan kitlenin dikkat cekmeme istegi uzerine slogani değiştirilen alışveriş merkezidir. Kapali sevgili arayanların uğrak yeridir. Alışı bilmem ama veris saglam mekanda.
cani taksi sürücülerini bünyesinde barındıran alışveriş merkezi.

https://www.sikayetvar.co...-beni-ve-motorumu-devirdi
Metroyla gidecekseniz avm ye giriş için uzunçayır durağında inip ulan yukardan yürüyerek gelsem daha çabuk gelirdim diyeceksiniz.
Sevmediğim yer. Merdivenlerine bir türlü alışamadım. Ayrıca metroya varmak için ne çok yürüyoruz ya.
Türkiye'nin ikinci apple store'una ev sahipliği yapacak mekan.

http://edevat.technology/...eu-akasya-avmde-aciliyor/
Acıbadem Akasya Konutlarında bulunan devasa süper lüküs avm. bundan sonra her haftasonu volta atacağım, uçuk fiyatlara sahip onlarca giyim mağazasının önünden geçip waikiki'den tişört alacağım, lüks kahve mekanlarını uzaktan seyredip Burger Kingte milkshake içeceğim avmdir.* ifşacı arkadaşları beklerim, bi milkshake ısmarlarım*
Mimarisini beğenen insanın gözü kördür. Şayet bu kadar aceleyle leş gibi inşaat halinde açılması bir yana mekanın boşluğu barındırması gerekirken boşluk mekanı barındırıyor ayrıca merdivenler arası kilometreleri geçtim merdivenlerin yine boşluklara üst üste konumlandırılmasından ortaya çıkan uçurum yüksekliğinde boşluk oldukça tehlikeli. Yani mimarın boşluklarla büyük bir problemi olmalı ayriyetten birinci sınıfta anlatılan merdiven mekan boşluk ilişkisi konusunu hiç anlayamamış. Yani olmamış be anam.
açılmıştır ama bazı yerlerde inşaat devam etmektedir. bu yüzden bütün mağazalar toz içindedir.
trafiğin anasını ağlatmıştır, koskoca alışveriş merkezinin iki girişi var. Gidipte pazar gününüzün içine etmeyin.
6 mart itibari ile açılmıştır. sitesi http://www.ak-asya.com/

kişisel yorumum : istinye park kanyon gibi lüks mağaza barındıran avm' lerden biri anadolu yakasına açılmış oldu. girişi gayet güzel. mimarisi güzel. çatısı cam olduğu için gökyüzünü görebilirsiniz. koridorları gayet geniş. ama yemek katında bir yerde aşırı daralıyor. yemek katı bu yüzden sıkıntılı. ayrıca yeterince asansör olmaması gözlerden kaçmıyor. hayırlı olsun ama uzunçayır acıbadem trafiğini daha yoğun bir hale getireceği açık.