bugün

görsel

EPGiS Genel Başkanı Fesih Aktaş, ÖTV’nin yeniden fiyatlara yansıtılması yüzde 50’ye yakın bir zam anlamına geleceğini söyledi. Aktaş diğer senaryonun ise “Benzinde litrede 2 lira 30 kuruş, motorindeki 2 lira 56 kuruş ve LPG’deki 1 liralık artış yoluna KDV eklenir” dedi.

https://www.karar.com/eko...zde-50-zam-kapida-1635856
20 lira olsun trafik rahatlasın. zengin fakir iyice belli olsun.
Kapıda değil pompada. Pompa kaçınılmazsa zevk almasıni bilmeli.
--spoiler--
epgis genel başkanı fesih aktaş
--spoiler--

fesih diye isim mi olur yaw. bir yaşıma daha girdim.

sözleşmeli evlilik felan mıymış.
bir gram acıyorsam şerefsizim. 2023'te verin yine siz kardeşinize yetkiyi, dolarla nasıl uğraşılıyor görün amk çomarları...
Bunlar küfür kıyamet gidecekler anlaşıldı.
Anlamadığım şu, tamam geçim derdi hepimizin başında, iyide millet çılgın gibi nasıl araç alıyor hemde hormonlu suni artışlara rağmen, yollar araçlardan kitleniyor insandan çok araç var yollarda, benzin bukadar pahalıyken millet nasıl arabaya binebiliyor ilginç durum.
--spoiler--

anlamadığım şu, tamam geçim derdi hepimizin başında, iyide millet çılgın gibi nasıl araç alıyor hemde hormonlu suni artışlara rağmen, yollar araçlardan kitleniyor insandan çok araç var yollarda, benzin bukadar pahalıyken millet nasıl arabaya binebiliyor ilginç durum

--spoiler--

bankaya domalınca oluyor. 10-20 yıl sikseler alınıyor.
(bkz: felaket tellalı)
Bazılarının benzine zammın sadece araba sahibi olanları vuracağını düşünecek kadar kıt kafalı olduğunu görmek ne üzücü.
Tasmalı aktrollerin uğramayacağı başlıktır.
Beni etkilemez. hala hep 50 liralıķ alıyorum. 100 liralık alanlar düşünsün.