bugün

yine tekrardan olacak durumdur. anketlere göre biraz oyu düşsede yine tek başına iktidardır. ben akpartiden % 43 ile yüzde % 48 arası bir oy oranı beklemekteyim.
Bu saatten sonra götüyle göğe çıksa yaşayamayacağı durum.
Rte ölmedikçe değişmeyecek olandır.en az %10 oyu rte sayesinde alıyor zaten ak parti.%43-47 arası alır diye düşünüyorum.
görsel
olamayacak denilenlerin ekran görüntüsü alınması gereken başlık. zira ben ekşi de alıyorum akp gidecek diyenlerin ekran görüntüsünü.

on numara thug life videosu çıkar bu başlıktan.

gerçek gibi gerçektir.
yaklaşan 1 kasım gerçeğidir. ak parti 7 haziran seçimlerinden ders almış olmalı ki 1 kasıma yönelik vaatlerini toplumun mutabık olduğu konulara yönelik yapmış ve bu doğrultuda beyannamesini hazırlamıştır. 7 haziranda farklı tercih yapan çevremizdeki kişilerin 1 kasımda ak partiye oy vereceklerini duyuyor ve çıkacak sonucu az çok tahmin edebiliyoruz. diğer partilerin devlet yönetiminde ehliyeti ve liyakati olmadığını milletimiz geçmişteki hadiselerden çok iyi biliyor.
Güldürdün piç.
Chp nin ekonomik vaatlerini neredeyse kopya ederek ve biraz mhp vâri milliyetçi siyaset ile olabilecek durumdur. Az biseyde beyaz torosların etkisi olabilir tabi.
güldürdün siktir git çay demle piç.