bugün

solcu zekasını gösteren durum. akpliyim diye atatürkçü olamaz mıyım amk. evet.
Mesela ben, öyle birsey sanmiyordum ama ak partili kiminle tanistiysam bunu bariz bir sekilde gosterdi. Arti basindaki adam bu kadar net gosteriyorken, neden oyle olduğunu dusunmeyelimki.
olmayan bir sanrıdır. bu kesimin büyük kısmı zaten değil atatürke herhangi birisine düşmanlık güdebilecek cesarete ve özgüvene sahip değil. ancak klavye arkasından atıp tutarlar yüz yüze gelemezler. geldikleri zamanda da höt desen el ele tutuşup kaçarlar. allahın normal bir kuluna düşmanlık güdemeyen türkiye cumhuriyetinin kurucusuna nasıl düşman olacak.
a. hakan sen misin !..
Atatürk kimsenin tekelinde olamaz. hele hele chp denen teneke partinin tekelinde, hiç olamaz. Akplilerin düşmanlığına gelince doğru bir tespittir. Bunların çoğu tarikat ve cemaatlere akıllarını kiraya verdikleri için, ne derlerse desinler ciddiye almayın, yav he he deyin geçin.
Ülkeyi Atatürk yolundan çıkaran bir partiyi desteklemek Atatürk düşmanlığıdır.
Her akpli atatürk düşmanı değildir, fakat atatürkçü akpli beyaz tenli zenci gibi boş kümedir.
Kadir mısıroğlu'nu övenlerin belki de %100'ü akp'li olduğu içindir.
yani hepsi değil ama öyle olanları da vardır. ben 9. sınıfta atatürk afişini yırtan çarşaflı bir kadın bile görmüştüm.