bugün

evet efendim...

ak parti gibi kitlelerin peşinden kendini asabildiği, başındaki yüce lider, ulvi şahsiyet, karizmatik ve iyi bir aile babası, müthiş yakışıklı, uzun boylu kaslı erkek, insanlara çeşitli perspektiflerden bakmayı iyi bilen müthiş insan tayyip erdoğan'ın bulunduğu, her mensubunun ise canhıraş biçimde ülke değerleri ve halkın refah sayısını artırmak adına mücadele verdiği, kapısına aç gidenin tok çıktığı, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmış olup başındaki liderin cumhuriyeti kurduğu yüce, ahlaklı, vatansever ve halkına kol kanat geren bu partiye oy vermeyen insanlar kanıma dokunuyor! evet aynen öyle!

ben her gece darbe yapacaklar korkusuyla yatağıma girerken karanlıktan çıkıp gelen bu adam, tayyip erdoğan benim tüm korkulu rüyalarımdaki sevimli tonton dede olup beni çekip çıkarmıştır. aynen halkımıza da bu şekilde yaptı ama bakar körler göremez tabi!

şüphesiz ki tayyip erdoğan ve ak parti mensupları bu ülke için canını dişine takıp mücadele ediyorsa ak partiye oy verecek herkes.

aksini kabul edemem, bunu kabul edemem!
ah bunlardan bi kaçını taksimde domaltacaksın bakalım bi daha elleri gidiyomu başka yere.
demir eksikliğinden muzdarip bünyenin hezeyanı.
türkiye'yi bölünüşe adım adım götüren bir partinin sadece iyi yönlerini görüp oy isteyenlerin feryadı. para mı veriliyor bunlara anlamıyorum ki?
adam taşak geçiyor da, yakında akplilerden ciddi olarak duyabiliriz bunları.
Ak partiye oy verenlerin kansız olduğunu gösterir.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/139456/+
boş küme elemanının, uçsuz feryadıdır. bir çin atasözü der ki(belki de demez);

"olmayan şeye dokunulamaz"

edit: buradaki kastımız "ak parti'ye oy verenler kansızdır" şeklinde değildir, yok yere kırılmasın kendileri(yanlış anlamak konusundaki iradelerinden haberdarım). buradaki kastımız insanların tercihlerine, seçimlerine karşı hırslara bürünenlerin kansız oluşudur.
--spoiler--
- biz seni kansız bilirdik
--spoiler--
güzel bir ironi.
fiziksel özellikler ne zamandan beri halkın iyi yönetildiğine işaret ediyor.
bunu söyleyen kişiler sonra sokağa inerler öcalan'a sayın denmesine ileri demokrasi derler.
peki ak partiye neden oy vereyim ben durun size açıklayayım;

- iktidara geldikten sonra artan benzin fiyatı için mi?
- bebek ve asker katili apo ya sayın dediği için mi?
- şehide kelle dediği için mi?
- çiftçiye ananı da al git dediği için mi_
- recep akdağın görme engelliye görmediğin halde iş vermişiz daha ne dediği için mi?
- iktidara geldikten sonra ösym deki artan kopya skandalları için mi?
- halka yardım etmek varken çılgın porje adı altında absürd bir uygulamaya tonlarca para yatıracağı için mi?
- artan vergiler için mi

hangisi için oy vereyim? birisi bana çıksın sağlam bir gerekçe göstersin ben de oyumu vereyim. bunların artık kabul edilmesi lazım, geçmişte yaşandı diye kimseye unutturmaya çalışamazsınız. her ne kadar chp birşey yapmasada akp çok şey yapmış belli. artık hangi yönde o da size kalmış?
diyarbakır da yetmiş çocuğun hristiyanlaştırılmasında görev alan, vatanın satılmadık yerini bırakmayan, şehide kelle, terörist başına sayın diyen, başbakan olduğu ülkeyi amerika başkanına şikayet eden, ben laik değilim şeriatçıyım diyen bir parti lider(!) ine oy veren çift katmanlı sığır söylemi.
kaslı, yakışıklı,lider,karizmatik insan görmesek inanıcaz?
yahudi kılıklının tekidir kendileri, boşversene.
etin kg 35 lira oldugu bir ülkede..hangi kandan bahsediliyor anlamadım !
heh tam oldu işte kapatalım partileri akp bize yter nasıl olsa demokraside neymiş zati akp partiye oy verenler dışındakiler silim sikim sikiliyor mualifler saddam zamanı olduğu gibi zindanlarda şu an ergenekon balyoz saçma sapan işler. hadi bakalım..
ideolojik bir cümle. pek çok ideolojik cümle gibi bunun da ciddiye alınmaması salık verilir.
kanının, bilinen insan kanından olmadığı muhtemel ak partili yazar söylemi.
sayın akp'li yazarlar sizleri türk doktorlarına emanet eder, protein ihtiyacınızın büyük boyutlara ulaşmış olduğunu gördüğümü söylemek isterim.
kanına şehit kanı karışmışın, oturup vampir gibi şehit kanı içmişin, ellerini şehit kanıyla yıkamışın hariçten gazelleridir.

senin o kanına kara mamba yılanının zehirini akıtıp 30 saniyede pıhtılaştırmak, sonra da un haline getirip dondurma yapmak, dondurmayı da yandaşlara yalatmak lazım. imkanım olsa yapmayı bir vatan borcu bilirim.
her dürüst vatansever bireyin haykırdığı cümle.
kanıyla alakalı akışkanlık ve miktar sorunu yaşayan kişinin söylemidir.
olmayan şeye bir şey de dokunmaz diye cevap verilir, geçilir.
aslında dokunan başka bir şeydir de burası yeri değildir.
kanı bozuk olduğu için herkesi de kendi gibi gören kişilere dokunandır.
dokunsun efendim.
'Ulu lider Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermeyenler kanıma dokunuyor' cümlesiyle düzeltilecek sözdür.