bugün

"hepsi olmasa dahi" (kendi çevremde) birçoğunun içinde olduğu durumdur. bizzat şahid olduğum bu durum benim gibi birçok namaz kılan gerçek müslümanın katre katre müslümanca göz yaşı dökmesine sebeb olmuştur.

hepimiz biliyoruz ki ulu önder, başöğretmen, son führer recep tayyip erdoğan gayet namuslu, ahlaklı ve müslüman bir adamdır. şimdi buradan basit bir mantıkla şu çıkarıma ulaşmak mümkündür "böyle bir insana oy veren insan da o'nun gibidir" bu kadar basittir aslında mesele. bana oyunu kime verdiğini söyle sana mezhebini söyleyeyim gibidir bir bakıma. adını burada anmak istemediğimiz bazı kişilere oy veren bazı kişiler de tıpkı onlar gibi namazsızlıkla, alkollülükle, fuhuşlulukla hayatlarını devam ettirmektedirler.

ancak tüm bu pisliklerin kökü kazınacaktır ülke daha namazlı daha müslümanlı daha zikirli bir geleceğe adım adım ilerlemektedir kimse de bu asr-ı saadet yürüyüğüşünün önünde duramayacaktır.

hatta:

no pasaran!
katılmadığım öngörü. oyverenler ise (bkz: o rus bu çocuğu)
validesi ile laubali olunmasından haz alan kişinin kurabileceği cümledir.
asalaklar ve kakalaklar partisine oy verdiğini düşündüğüm, kafatası boşluğunun çok geniş olması muhtemel bir kişi tarafından sıçılan başlık.
hayattaki en büyük aktivitesi camiye gidip, kocaman pis kokan ayaklarını çıkarıp abdest almak olan guruhun iddaası.
hedefi karmasını -1000 yapmak olan dallamaların görülerinden biri.
götüm: zuhahahahahah
ben: naapıyosuunn
götüm: ee yazıya gülüyorum
ben: bak bi konuda anlaşalım insanlarla konuşmak, onlara gülmek, dalga geçmek filan benim yapacağım işler. Sen sadece ben bunları yaparken üstünde oturacağım organımsın, garip garip işler yapma allaanı seversen yahu
götüm: allah aşkına şimdi bu adamla bide muhattap mı olacan bırak azcık da biz gülelim doya doya her zaman çıkmaz böylesi.

diyaloğunu yaşamama neden olan tespittir.