bugün

fetvadır , doğruluk payı vardır islamın keskin kılıcı , dalgalı sancağı ak partiye oy veremeyenler için mahşerde sıkıntılı günler vardır.
bi arkadaşa da mi bakıp çıkamaz.
ya vaat edilen hurilerin kokusu.
allah'ın adına konuşup kafirlik yapan şahıs söylemi.
cenneti RTnin götü sanan göt kılı söylemidir.
yav he he. bazen şöyle düşünüyorum. ülkede tüm muhalefet susun. geri çekilsin. hiç ses etmeyip bu yobazlara ortamı bıraksın.

bir kaç sene sonra ben cennnetliğim sen cehennemliksin, hayır sen cennetliksin o değil, o kafir, o mürted değip birbirine girsinler.
sonra gaza gelip birbirini gebertsinler.
güzel fikir bence. denemeye değer.

mal beyanıdır.
Senin gibi sığırları gördükçe çok mutlu oluyorum yaa. Siz şirk koşmazsanız, siz günaha girmezseniz, siz dinde olmayan şeyleri varmış gibi söylemezseniz ve yaşamazsanız bize cennet yolu nasıl açılacak ?

Allah sayılarınızı arttırsın inşallah. Hesap günü zaten zor, sayenizde biraz öne geçiyoruz, Allah razı olsun ampul kafalar.
Cehennemlik olduklarının kanıtı.uzaktan uzaktan anca kokusunu alacaklar...bunca zulmün karşılığı koku...o bile fazla ya neyse.
içinde yaşar ama koku önemli değil.
partiye oy verenler anca kokusunu alır denilesi.
geç onu. en güzel koku temiz vicdan kokusudur.
işte bu güzden cehenneme gideceğim ben.
bekir bozdağ açıklaması sandım.
ittihat ve terakki fırkacılarının uğramadığı başlıktır.
ulan düşünsene trollük uğruna bunu yazdın; aslında dini bütün bir adamsın namazında niyazında; orucunu tutar zekatını verir falan; sonra öldün; gün geldi çattı, kesin cennete gireceğim derken ''eksi almak uğruna'' yazdığın bu malca kelimeler yüzünden allaha şirk koşmak suçu ile cehennemlik oluyorsun.

6 kelimelik malca bir cümle ile ahiret hayatını bu dünyadan s.kip atmışsın farkında değilsin...
maalesef bu monarşi devam ederse yakında camilerden bu tarz fetvaların verildiğine şahit olabiliriz.
Şimdi bu yalanı uydurana sorsan ateistler cehenneme gider bunlar cennete gider.
Ben de kendime büyük ikramiyeyi layık görüyorum ama ibne bana çıkmıyor.

Oooğlum, evladııım aç bak Kuran'da senin gibiler için apaçık ayetler var ağzına tüküreyim. Dini siyasete alet etmeyin. Hem bu lanet şeyi yapıp sonra da utanmadan sıkılmadan cehape dinsiz demiyor musunuz? Asıl dinsiz imansız sizsiniz ve size inanan sözde cahil özde fırsatçı, çıkarcı, karakteri bozuk kesim. Öyle olmasalar peşinizden gelmezlerdi.
neden akp allahın partisi mi?
Cennete gitse gitse tuvalet tarafına gidebileceklerin iddiası.