bugün

http://www.muzikkafe.co/musicvideo.php?vid=7bd644ebe
görsel
bir kılıçdaroğlu bir de bahçeliye baktıktan sonra başka çaresının olmadığını anlayan seçmendir.
hangi kafa ile yaşadığını merak ettiğim seçmendir.
en büyük şehit kayıplarının yaşandığı 9 yıl hakkında herhangi bir sorumluluk hissetmezler.
adalet ve kalkınma partisinin saf kuzusu imansız partilere oy veren imansız olan kötü sırtlanlardan iyidir. biz bu ülkeyi leş kargalarına, kalleş sırtlanlara asla bırakmayız.
98.(#15911910)

entry'sinden anladığımız üzere oy vermeme, boş oy verme hakkının olduğunu bilmeyen seçmendir.
#15912013 (forgetmn, 21.06.2012 17:01)

sözün bittiği yerdir,
bir yazarın bu hazımsızlığı bir şekilde çıkarma şeklidir,
aslında bakarsanız nükteli bir yaklaşımı anlamayan bir yazarın bağlantısıdır,
bir bakıma ülkeyi tam bir masal gözüyle bakanların açtığı bağlantıdır,
ve en kötüsüde,
ak parti iktidara geldikçe vahşileşecek,gözü dönecek insanların açtığı bağlantılardır,
bu kadar basitmi?
tabiki de hayır.
kimide benim gibidir. chp - mhp koalisyonu veya chp güdümlü bir iktidarı istemediği için el mahkum akpartiye verir.
not: benim görüşüme en yakın parti bbp.
ben bir adalet ve kalkınma partisi seçmeni olarak sevmediğim o imansız veya din düşmanı olan solcu insanların karnı doysun, aç kalmasın istemiyorum. ölseler umurumda olmaz. milliyetçi hareket partisi, benzer sağ partiler ve seçmenleri istisnadır.
şehit haberlerini duyunca kendi hükümetini göğüs gere gere savunan insandır, dağdan inenleri ellerinde bayraklarla karşılayıp şölen havasında kutlayıp, akp'ye yine oy verendir. en acısıda geçmişi unutmuş insandır.

"insan" burada teşbih mi, tariz mi, cinas mı, kinaye mi, tevriye mi?
onurludur.
kendisini 60 senedir ezen , kendisini hiçe sayan burjuva mallarına ayarını verir. teslim olmaz. her türlü hakarete ve aşşağılanmaya uğrar ama dimdik ayaktadır. yıkamazsınız.
3. dünya ülkesi olmamızı, 'ilk 3 e girmişiz, daha ne istiyorsunuz! hepsi, akp sayesinde' diye yorumlayabilen zihin körü kitlesel bir kıtlık türüdür.
her seçimde elitistlere şamar üstüne şamar, kırbaç üstüne kırbaç indiren seçmendir. la daha ders almadınız mı siz? evet.
(#16253887)
türkiye seçmenlerinin yarısıdır. çoğuna sorun neden akp ye oy verdin diye dinimiz koruyorlar ve yol yapıyorlardan başka bir sikim söylemezler. ha bir de ekonomiyi düzeltti diyenler var ki kendi ekonomileri bile yerde sürünürken amk yandaş gazetesinde öyle okudu diye öyle demektedir. çoğu okumayan sorgulamayan zırcahillerdir.
kitabın kapağıyla ilgilenen seçmendir. içini açmaya gerek duymaz; yine de chp seçmeninden bilinçlidir.
çoğunluğu gariban, aldatılmış saf insanlardır.
doktor olsa bile cahil olduğunu düşündüğüm insan türü.
cahilin önde gidenidirler. her bokun sırrını bildiklerini sanarlar. işte suat kılıç'ın olympos değerlendirmesi üzerine milliyet gazetesinden bir okuyucu yorumu. eğitim şart!

--spoiler--
arkadaş dönermize yoğurdumuza bile sahip çıkmaya çalışan yunanlılar bunu demesin bari. evet olimpos dağı antalyada gerçek değil mi bu bilgi?
--spoiler--
köpek mamasıyla aralarındaki tek fark o mamaların bazılarının içinde beyin olmasıdır. protein olsun diye koyuyorlar.
koyun olan seçmendir.
seçmen olamayacak kadar beyin fukarası olmaları.
seçmek için de beyin lazım di mi?
hala kendilerine koyun gibi telkinlerde bulunulan insan topluluğudur.

arkadaş ben bir millete bu kadar ''koyun'' diyen ve milletin her seçimde koyduğu başka bir isterik insan tipi görmedim. seksual psikanalize ihtiyacınız var arkadaşım sizin. ne bileyim freud falan okuyun.
seçmen değil amigo...bu kadar körü körüne bağlanmanın başka açıklaması yok. yalnız amigo bile yeri geldiğinde yönetim istifa diye bağırıyor bunlarda oda yok.
''domalın sizi götünüzden sikeceğim" diyen başbakana "sen her şeyin en iyisini bilirsin, açılmamış gül goncam sana feda olsun padişahım. ama yağlayıp da sok." diyenler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar