bugün

ey gerçekleri göremeyen yazar kardeşim,

belki dünya bunu inkar ediyordu ki, sn başbakanımız meşhur davos toplantısında bir aslan gibi kükreyerek ve simon me'lununa tarihi ayarı verip alanı terk ederken yine elinde ak parti klasörü vardı, bu yadsınamaz gerçeği sn başbakan tüm dünyaya göstermiştir.

`görsel
`
(bkz: one minute)
(bkz: Öyle bir dünya yok)
Avrupa ülkelerinin ekonomisi çökerken sağlam duran,pısırık dış politikasını terkederek aktif dış politika izleyen bir dünya partisidir.hiçbir şey kabuletmeseniz ecevitin pısırık duruşundan bu günlere gelindiğini kabul ederek gerçeklere bir adım atmış olursunuz.
putin ve obamanın partiye kayıt için muhtardan ikametgah felan alarak iki adet vesikalıkla
müracaat etmesiyle ortaya çıkan gerçek. vay amk.
güldüren önerme.

--spoiler--
meşhur davos toplantısında bir aslan gibi kükreyerek ve simon me'lununa...
--spoiler--

oha lan!
çanak çömlekçilerin hala göremediği gerçektir.
(bkz: party hard)
beko bir dünya markasıysa, doğru olabilecek önermedir. peki beko hagaten bir dünya markası mıdır ?
simon melununun ayarı yedikten sonraki tebessümünü görmemiş ak yazar beyanıdır.
gülmeyi geçtim resmen "benden bile iyi rol yapıyor namussuz" dercesine bir bakışı vardı ki.. işte o bakışta gizliydi bütün gerçekler.*
dünyası akp kadar olan insan söylemi.
bir şakirtin kendince ötmesidir.
israil'e kükreyen aynı başbakan israil'in nato'ya üyeliği için vetoyu kaldırmıştır . Fikir ve zikrin aynı olmadığı açıktır. Siz takım gibi parti tutmaktan bir adım bile ileri gidemeyecek seçmen kitlesinden olmayın . Burada yazı yazabilecek kadar pratik bir zekaya sahip olup fikir ev zikiri ayırt edemeyecek kadar bilinçsiz olamazsınız .
türkiye hariç herhangi bir yerin partisi olabilir.bunda herhangi bir sakınca yoktur.
uzaylıların nereden türediğini anlıyorum şimdi.
dünya gibi yanar döner parti olmasındandır. madem dünya partisi, sktirip gitsin başka ülkede siyaset yapsın.
evet, aslında tüm dünyalıların hayrına olan bir partidir ak parti.
kemalist ve çakma komünistlerin kıskançlıktan kıvranmalarına neden olmuş durumdur.
ingilize sormuşlar:

+oyunu kime verdin?

-of course, ey key pi. hüloooo
bir ingiliz'e, türkçe soru soranlarca görmezden gelinen gerçek yazık.
bazı cikciklerin bir türlü kabullenemediği gerçek.
siz gidin gezi parkı' na çadır kurup sevişin.
bir ingilizin akp ye oy vereceği kısmına he deyip, türkçe soru sorulamayacağına inanan bünyelerin iddiası.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar