bugün

Bir parti bile değildir. Sadece çıkar amaçlı bir oluşumdur, o kadar.
islamcı değil, siyasal islamcılardır.
(#22637428) zevkle hatırlatılır.
tarihteki bazı partiler öyle bi din düşmanı oldular ki şimdi kim dinle ilgili iki şey soylese onun arkasından gidiliyor.
(bkz: tek parti chpsi)

(bkz: darbeler)

(bkz: 28 şubat) vs.
bir akp li değilim.fakat türkiye de merkez sağda olan boşluğu iyi değerlendirdiğini kabul ettiğim bir partidir.bir yanda demokrasi bir yanda kapitalizm şartları bir yanda dini değerler.kabul etsekte etmesekte bu üç kulvarda bayrağı iyi taşıdığını söyleyebiliriz.ki bu da zaten oylara yansımış ve islami olmayan kesimden de oy toplayabilmiştir.
tabi konu islamsa eğer şunu söyleyebilirimki bana göre her akp ye oy atan islamcı olmayacağı gibi her akp ye oy atmayanda müslüman değildir tezi yanlıştır.
zaten bu sebepten dolayı yüzde 50 den fazla oy alyor diye karşılık verilen durumdur. ulan ak parti nin islamcı olduğu anti akp cilerin götünden uydurmasıdır. islamcı bir parti 11 yıl iktidarda mı kalır ya da bu kadar oy mu alır. ben islamcı değilim ama ak partiliyim en başta.
yazmasına gerek yok biliyorduk zaten. islamcı görünümlü din sömürücüsü yalancı müşrik parti.
doğru söze ne hacet! biz de yıllardır bunu söylüyoruz zaten efendim...

islamcı değil, islam sömürücüsü daha doğru olur.
islami kullanıp siyasi rant sağlayarak paraları cebe indirme politikasını kullanan partiden islamcı bir parti değil kapitalist bir parti olur.
kesinlikle muslumanlikla, islamla alakasi olmayan partidir.

akp zamaninda cocuk evlenmeleri, aile ici siddet, tecavuz aldi basini gitti. partililer mali goturdu.

bunlarin islamla hicbir alakasi olamaz.
ak parti çağından bir adım önde ve gayet modern bir partidir.
Ak parti nerde oy oraya açılım diyen partidir.