bugün

ak gençlik sokaklara indiğinde götüm götüm kaçan pısırık eylemcilerdir. sonra da gelip "nolur bi gelin" diye başlık açarlar. ulan alsancak'ta nasıl da kaçıyordunuz ak gençlik'ten.
elerinde sopayla polisin götünden ayrılmayan cesur ak gençlikten korkan eylemcilerdir.

(bkz: yav he he)
binanın tepesinden ak gençliğe laf atan çok değerli kemalist gençlerimizdir. Atalarının izinden giderler yadırgamamak lazım.
ayran içip içip sokağa çıkanlardan haklı olarak korkan insanlardır.
başbakanın gezi dönüşü sonrası gördüğümüz içler acısı durumdur. başbakan yokken meydanları ele geçirdiğini sanan eylemciler hemen 7 madde sıralamış, başbakanın gelişiyle 28 dakikada 1 milyon kişinin toplanması şok etkisi yaratmış , 7 madde olsamada olur canım demeye başlamışlardır, şu saatlerde de bırakılın gidelim demektedirler. destek lütfen, duyarsız kalmayın.. #bırakıngidelimnereyesıcacakbudirenisciler
polisin arkasında karı gibi saldıran sözde ak gençlikten daha yüreklidirler ki hem polis hemde şeref yoksunlarına göğüs gere gere savaşıyorlar !
başbakan olacak zatın gerginlik politikasını sözlükte de izleyen ak it hayranının öyle göstermeye çalıştığı ve izmir alsancak'ta polisin arkasına saklanan eli çivili sopalı bir avuç ak itlerin halka saldırdığının itirafını, bu kerre ak it destekçilerinden duymuş olan eylemcilerdir.

ak itler polis amcalarının koruması olmadan yeraltındaki yuvalarından çıkamazlar.
Yarın okul çıkışında bekle olum beni. Hepinizin amına koyacam durun siz de denirse daha etkileyici olur.
meydanlara elinde sopayla çıkmayan gençliktir, kavgaya niyetleri de yoktur.

ak gençlik adı verilenlerin sopadan başka öne sürecekleri, söyleyecekleri var mıdır? tahta kadar aklınız yok amk!
her türlü otorite baskısı altında meydanlara çıkan insanlardır. devlet babaları ile polis abilerinin arkasına saklanarak nanik yapan ve bazı yaratıcı insanlar tarafından ak gezen olarak adlandırılan sürü ise utanç duyması gereken şeylerden nedense gururlanarak bahseder.
korkulan ak gençlik bu olsa gerek;

görsel

ne korkunçsunuz lan öyle siz!
özenti, korkak derler bir de ak gençliğe. ak gençlik sizin sonunuz olacak korkun.
dik durun dikleşmeyin diyor ya padişahınız benden size öneri siz en iyisi ziktir edin...
yoktur. zira eylemciler ellerinde hiç bir şey olmadan , tomaya , gaza , jopa , demir sopalı sözde polislere karşı direniyor.
kendi hür iradesiyle meydanlarda direnişçilere karşı durabilen bir ak gençlik görmedik. sadece ak partiye gönül verdiği için eylemcilere karşı duran bir ak gençlik de görmedik. bizim gördüğümüz, polis kalkanları arkasında kuyruğunu sallayan, dili dışarıda yanındaki polisten cesaret alan polis köpekleri gördük.
doğal değil mi? korkması yani. zavallılar mı? evet olabilir. çünkü karşılarındakiler, devlet denilen ve kendilerinin de onayı ile kurulmuş yapının tüm gücü ile şiddetin ve vahşetin yardımcısı konumundalar ve bununla, seçildikleri için; tam ve eksiksiz bir köepk olmayı başardıkları için de gurur duyuyorlar. cehaletleri ve kavgaya hr an hazır ağzı kan kokan avamlıkları ile insanlığın kıyısından geçmiyorlar.

ama biz de ilk günlerde gaza eyvallah dedik sonra dayağa, iş uzarsa ölmeye de eyvallah diyeceğiz ve öyle de görünüyor.

peki bundan 15 yıl öncesinin itleri bugün nasıl pşman ise, bundan çok değil - sen sonra bu itler de pişman olmayacaklar mı?

ak bok mu o zaman görülür.
polisin arkasından gelen karı kılıklı ak orospu çocuklarının yaftaladığı eylemcilerdir. lan yarınız cılız, götü başı dağılmış, kıraathane çocuğusunuz kalan yarınız da taksimin ortasına koysan eve dönemeyecek kadar moron. neyinizden korkalım hıamına, sizin kapımıza gelen itlerinize bile tek başıma ayarı verip siktir ediyorum ben. topuklarını götlerine vura vura kaçıyorlar, meydanda benden binlerce olan insanlar mı korkacak sizden.
korknun ecele faydası yoktur. zavallılar çekilecek!