bugün

(bkz: evet o benim)
(bkz: mendil verin lan bana)
her seyi tek kisilik yasayan yazardir. paylasacak cok seyi vardir lakin paylasacak kimsesi yokturdur, bir cok duygusunu sözlükle paylasabilen kisidir.

hüzünleri duvara tutunmus örümcek misalidir.
umutlari uzaklara köprü olmus insandir.
gülücükleri bebeklere gamze olmus insandir.
yanlizligi tercih ettigi icin maldir. (olm cik disari arkadas sevgili falan yap kendine)
(bkz: allah sabır versin)
(bkz: sözlük anamdır zall babam)
(bkz: tutunamayanlar)
(bkz: size anne diyebilir miyim)
kimseye hesap vermek durumunda kalmadan yaşayan insanlardır, özgürlüğü dibine kadar yaşarlar, bir yanları tabiki buruktur ama artık bu hayata da alışmışlardır.
örnek olarak:
(bkz: never neverland)
ailesi olmasa da mutlaka çevresinde insanlar olan yazarlardır. tabi kimseye ihtiyaç duymuyorlarsa o ayrı mesele. hayata sıkı sıkı tutunan hiç bir sevginin aile sevgisinin yerini tutmasını bilseler de bunun ezikliğini yaşamayan insanlardır. niye eziklik yaşasınlar ki hem sonuçta annesiz babasız olmak kendi tasarruflarında değildir. eşleri yoksa da bu onların tercihidir zaten.
çalıştığı saatler dısında sozluge giris-cıkısı, hayatı yaşayışı, kaldıgı yer, bir çok kez zaman vb gibi kavramlardan kendisini rahatça soyutlayabılen; kendine, yaptıgı ıse guce ve etrafındakılere, sevdıklerıne fln uyarak yaşamayı tercıh edebılecek, birçok zaman umursamamanın tadını sonuna kadar cıkaran yazar... bir sure sonra kişinin tamamen kendine ozgu bir ruha burunmesine neden olur, e keyiflidir...
annesi ve babası boşanıp öğrenci evinde hem okuyup hem çalışıp geçinen yazarda olabilirler. (bkz: evet o benim)

edit: bu entriyi eksileyen lütfen özelden mesaj atsın nedenini merak ettim.
bu gruba gurbette yasayan yazarlar da dahil edilebilirdir. 2 yildir ailesinden binlerce kilometre uzaklikta tek basina yasayan bunyenin ne artik bir ailesi vardir ne de eve gelince 'hah, geldin mi?' diyen birileri..

(bkz: cok yalnizim be atam)
büyük ihtimalle ayaklarının üstünde durmayı öğrenmiş yazarlardır.
Vasiyetlerini sözlüğe yazacak kadar mal kişilerdir.

yok ölünce götüme pamuk tıkanmasın yok sela okunmasın falan filan işte.
aralarında bulunduğum yazar grubu.