Sevgili Ahmet Şık savunucuları o övdüğünüz ahmet ne diyor yalnızca bir partiye muhalifsiniz diye bunları görmezden gelmeyin.
Atatürk e bile terörist diyor.

Bu adam değil miydi pkklilarla röportaj yapıp onları öven. Niye dememiş onlara Niye gencecik çocukları öldürüyorsunuz.
Ne istediniz öğretmenlerden .

Bakın ne demiş mahkemede sanki konu bu.

Ermenileri soykırıma uğratan, Berkin’i öldüren devlettir. Doğrusu devlet seri teröristtir” yanıtını verdi.
ingiliz sömürgeciliğinin, ABD emperyalizminin, Alman ve italyan faşizminin devleti olduğu gibi Robespierre’in, Lenin’in, Atatürk’ün, Mao’nun, Castro’nun önderliğindeki devletler de var. Bu nedenle bütün devletler aynı, bütün devletler terörist ve katil diyemezsiniz. Derseniz örneğin Hitler’in faşist makinesini paramparça eden Stalin’in önderliğindeki SSCB’nin bunu neden yaptığını açıklayamaz, düşünsel olarak sefil bir duruma düşersiniz.

Peki stalin milyonlarca türkü cerkesi tatari oldurmedi mi.

Işte bunları ovuyorsunuz Sevgili bazı dostlarım.

insan gibi yapsın savunmasını suçsuzsa zaten beraat eder. Ama bunları görmezden gelip onu desteklemek kötü.

Vatansız biri gibi konuşuyor. Fetoculerden ne farkı kalıyor.
Ulusalcilar laik seküler kesim bu tuzağa düşmemeli.
velev ki savunuyoruz velev ki hainiz yani ne olacak?
her zaman mağdurdan,
her zaman ezilenden,
her zaman adaletten,
yana olmak insan olmaktır.

düşmanı için dahi adalet isteyenlerden olmak; erdemdir.
düşmanı için dahi adalet istemek; kadim töredir.
senden olmayana iftira atmak; şerefsizliktir.

kişinin,
bayrağın,
din ve imanın ardına sığınarak
firavunlaşmak namertliktir.

milliyetçilik, dincilik goygoyunun ardına sığınarak insanları zindana atmak ceberrutluktur.

gün gelir.
adalet size de lazım olduğunda biz yine biz burda olacağız.
ihanet ediyor demeyelim de düz mantık salaklar diyelim daha makul..

bir üst entiride benim de katılmış olduğum gerekçe yazılmış zaten..

ermeni meselesi vs. saygın tarihçiler tarafından pek çok kez anlatılmıştır..

ahmet şık ve benzerlerine bu konuda bok yemek düşer açıkçası..

aynı söylemleri yapan cici solcular bugün gurmemax'da yemek programı bile yapamıyorlar..

lakin bir dönemin özgürlükçü, sol duruşlu akp propagandasının bir parçasıydı bu mesele..

ece temelkuran'ı hatırlatırım.. ermenileri soykırdık diye birilerine yol yapar ama bir tane kaynakla konuşamazdı vesaire..

büdüt: 3 üstteki yazar diyelim..

biraz daha akıllı bir adam olaydıda keşke ermeni soykırımı, dersimi fln meseleye karıştırmayaydı..

o zaman kimseye de bu tarz başlıklar açtırmazdı..
Ahmet şık seneler önce gülen cemaatinin ne mal olduğunu kitap yazarak anlatırken o gün onu linç eden şerefsizler bu ülkeye ihanet ediyor diye düzeltilmesi gereken saçmalık. O gün Ahmet şık'ı dinleseydiniz böyle kandırıldık diye ağlamazsınız. Ama Yok; elinizde bir canavar vardı Ve tüm rakipleriniz Pasifize olsun diye kullandınız. Canavar sizi ısırınca eskiden fethullahçıların içeri attığı adamları bile Fethullahçı yaptınız.

Yatacak yeriniz Yok, cehenneme Başkütük olacaksınız.
Ahmet ışık ı savunan, "ak parti iktidardan gitsinde ne olursa olsun" kini ve öfkesiyle ak parti nin kiminle husumeti olsa onun altına yatarak ülkeye ihanet ediyor.
şimdi tatlı su solcuları hemen itiraz edecek ama bu adam sözde ermeni soykırımını ve dersim katliamını dün yaptığı savunmada savunmuştur.
şimdi siz bu adama vatan sevdalısı, cesur yürek olarak adlandırmak bence bu vatana ihanet.
bu ülkenin lideri, kurucusu, mimarı atatürk ile bu adamın görüşü aynı diyebilir misiniz?
atatürk'ün ermeni soykırımı hakkında ne düşündüğü, dersim katliamını neden yaptığını herkes biliyor.
bu adamı şimdi atatürk gibi vatanperver konumuna getirmeye çalışmak çok komiktir.
illa bir kurtarıcı arıyorsanız yanlış adrestesiniz.
vatana ihanet ve hakaret içindesiniz.

EDiT:biri bana söylesin dün olan davayla ermeni soykırımı ve dersim katliamının ne alakası var? konuyu niye oraya getirdi? niye bu devlete geçmişten beri katildir demek istedi? atatürk bu sözlere nasıl tepki verirdi? bir düşünün.

edit: gerizekalılar yazımın içeriğini okumadan lütfen entiri girmesin. fetö'ye şöyle demiş falan diye yazan arkadaşım, benim yazım onunla alakalı mı? tekrar bir oku. ben diyorum ki; adamın dün ermeni soykırımı ve dersim katliamını savunması ne alakaydı. niye katil devlet demek için atatürk'ü ve o dönem vatan evlatlarını katil ilan etti. bunu söylüyorum. hala bana yok fetö'yü anlattı diyorsunuz.