ahmet şık ı savunan bu ülkeye ihanet ediyor

şimdi tatlı su solcuları hemen itiraz edecek ama bu adam sözde ermeni soykırımını ve dersim katliamını dün yaptığı savunmada savunmuştur.
şimdi siz bu adama vatan sevdalısı, cesur yürek olarak adlandırmak bence bu vatana ihanet.
bu ülkenin lideri, kurucusu, mimarı atatürk ile bu adamın görüşü aynı diyebilir misiniz?
atatürk'ün ermeni soykırımı hakkında ne düşündüğü, dersim katliamını neden yaptığını herkes biliyor.
bu adamı şimdi atatürk gibi vatanperver konumuna getirmeye çalışmak çok komiktir.
illa bir kurtarıcı arıyorsanız yanlış adrestesiniz.
vatana ihanet ve hakaret içindesiniz.

EDiT:biri bana söylesin dün olan davayla ermeni soykırımı ve dersim katliamının ne alakası var? konuyu niye oraya getirdi? niye bu devlete geçmişten beri katildir demek istedi? atatürk bu sözlere nasıl tepki verirdi? bir düşünün.

edit: gerizekalılar yazımın içeriğini okumadan lütfen entiri girmesin. fetö'ye şöyle demiş falan diye yazan arkadaşım, benim yazım onunla alakalı mı? tekrar bir oku. ben diyorum ki; adamın dün ermeni soykırımı ve dersim katliamını savunması ne alakaydı. niye katil devlet demek için atatürk'ü ve o dönem vatan evlatlarını katil ilan etti. bunu söylüyorum. hala bana yok fetö'yü anlattı diyorsunuz.