bugün

gençlerbirliği'nde oynayan futbolcu.
fenerbahçe maçında ona güvenip sahaya süren hocasının güvenini boşa çıkarmamış. milli takım için gelecekte bende varım demiştir. tertemiz top oynuyor çocuk helal olsun takdir ettim.
1 kere a milli olmuş Gençlerbirliği nin 1994 doğumlu 1.84 boyundaki stoperi. Bu sene şu ana kadar ligdeki 15 maçın tamamında 90 dk forma giydi. Transfermarkt verilerine göre galatasaraylı denayer veya koray günter, manu nun genç stoperi McNair bizim Liverpool un aston villa ya kiraladığı ilori ye falan denk bir stoper. Belki 1-2 seneye üç büyüklerden birine de transfer olabilir.
çalık diyince aklıma direk, tayyip'in dünürü çalık geldi. günde 6 tane gazete okumaya biraz ara vermem gerek anlaşılan
gençlerbirliği alt yapısından yetişen stoper. özellikle hava toplarında etkilidir. ama milli takım için yetersiz olduğu biinen gerçek.
seneye büyüklerden birine gider. at fav'a bekle.
galatasaray'ın peşine düştüğü oyuncu. cavcav formuna kavuşmuş anlaşılan.
adamı pique diye anlatıyolar resmen ben anlamıyorum arkadaş.
şu an türkiye" de transfer edilebilecek en iyi yerli stoper.

edit: http://www.fanatik.com.tr...-ahmet-calik-soku-1270248
Galatasaray'a transfer olmuştur.
Galatasaray' ın transferi için görüşmelere başladığı stoper.

Edit: bazılarının zoruna gitmiş anlaşılan. Kudurun !
sosyal medyada aşırı derece galatasaray taraftarı tarafından istenmeyen ve kötülenen stoper. nedenini çözemedim. kötü bir oyuncu değil. evet.
genç gökhan zan. daha fazlası değil.
çöpe giden 2,5 milyon euro olur kendileri. üstüne iki kuruş daha koyup düzgün bi defans alamadı mına kodumun sığırları.
Cümle alem biliyor ki Galatasaray ın derdine deva olacak stoper bu çocuk değil. Galatasaray ın chedjou kazanması lazımdı bunu beceremedi. Chedjou yolcu. Serdar , semih , Ahmet ve Koray bunların dördü de hakan balta kadar iyi degil ne yazık ki. Zaten Koray sakat. Galatasaray hakan ın yanına skrtel gibi kjaer gibi hazır ve tecrübeli bir adam bulmalıydı. Ahmet çalık=yama.
bu şartlarda galatasaray" ın alabileceği en iyi yerli stoperdi. hem kalite hem de bonservis açısından daha iyisini bulmak zordu. ömer toprak" ı alamazsın, kaan ayhan da bu çağında gelmez. yaşı da genç, serdar aziz ile iyi bir tandem oluşturabilir. yeter ki meşhur galatasaray taraftarı sabırsızlığı devreye girmesin, şans verelim. boş adam değil...