bugün

http://www.ntvmsnbc.com/id/25081066/

uyarıdır uyarı. akıllı olsunlar.
Ahmet Türk'ü sevmiyorum dünya görüşü bana göre çok ama çok dar ve sığ ancak hiç bir şekilde bu saldırıyı hiç kimse haketmiyor. Lütfen suçu ve suçluyu ovmeyin o zaman Ahmet Türk'ten ve onun gibi düşünenlerden farkınız kalmaz.
terör örgütü yandaşları yasadışı bir gösteri sırasında sivil polis olduğunu farkettikleri kişinin ağzını burnunu kırmıştır, Sivil polisin yüzü gözü kan içinde kalmış bir araba dayak yemiştir. Ahmet Türk'e yapılan bunun yanında denizde kum tanesidir açıkcası sevindim üzülmedim.
(bkz: başarılarınızın devamını diliyoruz)*
şimdiye kadar bu gruptaki milletvekillerine yapılmış en güzel harekettir. Elleri dert görmesin kardeşimin.
içimin yağlarını eriten durumdur.
uçak savarla ortama dalınsaydı da orda "köpekler", "şerefsizler", "haysiyetsizler" diye polis koruması arkasından hakaret edenlerin hepsi paramparça olsaydı diye içimden geçirdiğim kırılmadır.
bir vatandaşımızın ahmet türk'e sevgi gösterisidir. ağzını burnunu sevmiş adam ne güzel.
heyecanlı bir zat provokasyon amacıyla ahmet türk'e yumruk attı diye milliyetçilik duyguları nasıl tatmin olur bir insanın anlayabilmiş değilim.lan oğlum provokedir bu seviniyorsun ama bu bok yumruk yüzünden kürtler ezildik büzüldük çözüldük diye ağlayacaklar,siyasi bir dizi sorun çıkacak.götünü sandalyeye yayıp klavyede faşitlik yapmak kolay tabi.
ahmet türk'ün burnunun büyük olması kırılamayacağı anlamına gelmiyor anlamına gelmektedir.

(bkz: elin oğlu çakıyor)
vatan bölünmez bir bütündür bu sözü unuttugu için kucuk bır hatırlatmasıdır yurdum ınsanının.
(bkz: ellerine sağlık)
her bölücü sempatizanına ders olması gereken olay.
bu devletin ekmeğini yeyip ihanet edenin ne hale gelebileceğini idrak etmeleri için yeterlidir.
(bkz: pilan yapmayin pilan gitmez karadenizde)
nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
hoş olmuştur. (bkz: devamını bekliyoruz)
eylemi gerçekleştiren kişinin vurduğu elinin öpülmesi gerekir.**
ne desem bilemedim. insan olarak üzücü tabi, ama yaptıkları düşünülürse:

(bkz: allah ın sopası yok)
Pkk iLe bağı olan hiç bir kişi için üzülmem . iSMAiL Çelik'in eline, gücüne sağlık.
Kırılması gereken sadece burnu değil aslında.p
çok güzel hareketler bunlar.
ahmet türk ün prim yapmak için tertiplediğini düşündüğüm olaydır. berlusconi nasıl kendini dövdürdüyse bence bu da aynısını yaptı. * *
demokrasi için kötü, toplumun yüreği açısından ferahlatıcı bir durum.
yalnız videoyu tekrar tekrar izledim çok sağlam yumruk atmış işte türkün gücü.* pkk ile bağı olan biri için devede kulak kalmış bir olaydır.**
canı yanan şehit ailelerinin içinin rahatladığına inanmıyorum.
nedendir bilmem ahmet türk'ün barıştan yana ılımlı bir insan olduğuna olan inancım yanındaki aşırı hassas bilinçsiz kükreyişler sergileyenleri görünce artıyor. o yüzden bu yumruğa ben de üzüldüm.
şiddetin şiddetle giderilemeyeceğini şimdiye dek anlamış olmamız gerekiyordu oysa.
sağduyuyu cidden korumamız gereken hassas günlerdeyiz.
bir yumrukla keşke herşey yoluna girse, keşke.