bugün

aslında sözünden dönerek etek giymiştir.ama biz bikiniyle de görmek isteriz zat-ı şahanelerini. (bkz: büyük lokma ye büyük laf konuşma)
bir galatasaray taraftarı olmama rağmen böyle iddalı bir laf etmiş adam neler hak ediyor neler. kendisine mayokini tavsiye ederim. kırmızı olmalı mayokinisi tıpkı yüzü gibi.
programı seyredenler iyi bilirler ki, ahmet çakar "fenerbahçe tur atlasın bikini giyerim" dedi. fakat bu lafından sonra * bu tabi ki bir abartı, sadece zor olduğunu belirtmek istiyorum, bu sadece bi şaka gibi laflar söyledi, yani bikini giyerim lafından sonra ortamını hazırladı, tur atlanırsa -ki bir takım bu kadar güzel tur atlar- bikini lafını yememek için, ben verdiğim sözü tutarım arkadaş diyebilmek için düzenini kurdu. ha ahmet çakar ı bikiniyle görmekte istemem ayrıca kim görmek ister ki!
bu ara galatasaraylı biri olarak uzun zamandır bir maçta bu kadar sevinmemiştim, uzun zamandır derken geçen hafta feneri yendiğimizden beri canım *
Fenerium'larda satılması gereken bikinidir. Yakında bu vaadlerde bulunanların sayısı da bu bikinileri giyenlerin sayısı da artacağından kulübümüze ek gelir sağlama ihtimali yüksektir. sattığımız bikinilerden gelecek kaynak ile seneye henry'yi bile alabiliriz. Neden olmasın?
(bkz: geri dönüşü olmayan bir yola girdik) *
fazlalıklarını kapatmak için haşema tarzı bir bikiniyi tercih edeceğini düşünmekteyiz...
sarı lacivert renklere sahip olmayacağı kesin olan bikinidir.
(bkz: fenerbahce sevilla yi elerse bikini giyerim)
çiçekli mi yoksa kalpli mi olacağı merak konusu olan bikinidir.
çok yakında üzerinde göreceğimiz bikinidir.
ahmet çakar'in asla giymeyeceğine inandığım şeydir.Umarım fener beni göt eder.
fener sevmez kişileri fenerbahçe tur atlasın dıye dua ettiren bikinidir. ahmet hoca yine yapacağını yapmış, bu ülkede maç öncesi birlik beraberlik sağlamıştır. komplo teorılerı seziyorum

(bkz: kıllanan adam)
intihar sebebidir.
(bkz: ahmet cakar bikini giyerse intihar ederim)
ahmet çakar, reyting ugruna neler yapabileceginin sınrıını çizen daniska halidir. giyer mi giyer.
Hiçbir zaman giyilmeyecek olan bikinidir.
markası ay yıldızdır. aşağısı kurtarmaz.
beşiktaşlısından cimbomlusuna en azılı antifenerlilerin bile fenerbahçelilerle kenetlenmesine sebep olması gereken iddianın malzemesidir. fenerbahçeliliğimi geçtim şu iddia nın neticesi için istiyorum galibiyeti.
ahmet çakar'ın geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinin resmi olan bikinidir.
çift sarıdan kırmızıya dönüşebilecek bikinidir.
sözünü tutmayacağı kesin olan iddiasıdır. ya da giymez, evde giyer giydim ben size dışarda giyeceğim dedim mi gibi sözlerle geçiştirir.
ofsayt pozisyonlarının artmasıdır.
büyük ihtimalle ondan ve herşeyi bilir tavrından sıkılarak intihar girişimine kalkışacak bikinidir.
ahmet çakar'a ''sıkıntı'' yaratabilecek bikinidir. tecavüz olabilir.
hakem hatasıdır.
la beachlerinde bu sene moda olduğu söylenen pastel renklerle bezelidir. yakışır hocama.
büyük beden olacağı kesindir.

(bkz: ahmet cakar ve gobegi)