bugün

bir iddia üzerine ulemayla avam arasinda ne renk ve desende olacaği tartisila duran ve nihayetinde fener'in turu geçmesi halinde hakikatlerin ayan beyan ortaya cikmasina sebebiyet verecek olan kıyafet-ul derya-ul kumsal-ul zeki triko kaleminden bıcı bıcılık kiyafet.
büyük beden olacağı kesindir.

(bkz: ahmet cakar ve gobegi)
la beachlerinde bu sene moda olduğu söylenen pastel renklerle bezelidir. yakışır hocama.
hakem hatasıdır.
ahmet çakar'a ''sıkıntı'' yaratabilecek bikinidir. tecavüz olabilir.
büyük ihtimalle ondan ve herşeyi bilir tavrından sıkılarak intihar girişimine kalkışacak bikinidir.
ofsayt pozisyonlarının artmasıdır.
sözünü tutmayacağı kesin olan iddiasıdır. ya da giymez, evde giyer giydim ben size dışarda giyeceğim dedim mi gibi sözlerle geçiştirir.
çift sarıdan kırmızıya dönüşebilecek bikinidir.
ahmet çakar'ın geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinin resmi olan bikinidir.
beşiktaşlısından cimbomlusuna en azılı antifenerlilerin bile fenerbahçelilerle kenetlenmesine sebep olması gereken iddianın malzemesidir. fenerbahçeliliğimi geçtim şu iddia nın neticesi için istiyorum galibiyeti.
markası ay yıldızdır. aşağısı kurtarmaz.
Hiçbir zaman giyilmeyecek olan bikinidir.
ahmet çakar, reyting ugruna neler yapabileceginin sınrıını çizen daniska halidir. giyer mi giyer.
intihar sebebidir.
(bkz: ahmet cakar bikini giyerse intihar ederim)
fener sevmez kişileri fenerbahçe tur atlasın dıye dua ettiren bikinidir. ahmet hoca yine yapacağını yapmış, bu ülkede maç öncesi birlik beraberlik sağlamıştır. komplo teorılerı seziyorum

(bkz: kıllanan adam)
ahmet çakar'in asla giymeyeceğine inandığım şeydir.Umarım fener beni göt eder.
çok yakında üzerinde göreceğimiz bikinidir.
çiçekli mi yoksa kalpli mi olacağı merak konusu olan bikinidir.
sarı lacivert renklere sahip olmayacağı kesin olan bikinidir.
(bkz: fenerbahce sevilla yi elerse bikini giyerim)
fazlalıklarını kapatmak için haşema tarzı bir bikiniyi tercih edeceğini düşünmekteyiz...
(bkz: geri dönüşü olmayan bir yola girdik) *
Fenerium'larda satılması gereken bikinidir. Yakında bu vaadlerde bulunanların sayısı da bu bikinileri giyenlerin sayısı da artacağından kulübümüze ek gelir sağlama ihtimali yüksektir. sattığımız bikinilerden gelecek kaynak ile seneye henry'yi bile alabiliriz. Neden olmasın?
programı seyredenler iyi bilirler ki, ahmet çakar "fenerbahçe tur atlasın bikini giyerim" dedi. fakat bu lafından sonra * bu tabi ki bir abartı, sadece zor olduğunu belirtmek istiyorum, bu sadece bi şaka gibi laflar söyledi, yani bikini giyerim lafından sonra ortamını hazırladı, tur atlanırsa -ki bir takım bu kadar güzel tur atlar- bikini lafını yememek için, ben verdiğim sözü tutarım arkadaş diyebilmek için düzenini kurdu. ha ahmet çakar ı bikiniyle görmekte istemem ayrıca kim görmek ister ki!
bu ara galatasaraylı biri olarak uzun zamandır bir maçta bu kadar sevinmemiştim, uzun zamandır derken geçen hafta feneri yendiğimizden beri canım *
bir galatasaray taraftarı olmama rağmen böyle iddalı bir laf etmiş adam neler hak ediyor neler. kendisine mayokini tavsiye ederim. kırmızı olmalı mayokinisi tıpkı yüzü gibi.