katılmamıza rağmen bi boka yaramayacak önermedir. ilgi çeken hiçbir şey silinmiyor burada, anladık artık.

başlık başıma kalmış.
YETMEZ AMA EVET.
Sözlük içerisinde genel ahlak kurallarını çiğneyen kendini yazar zanneden kişiler ve açtıkları başlıklar silinmesi için tepki niteliğinde açılmış başlıklardan bir tanesi. Destekçinizim efendim.
silmek yetmez bu yazar yine sıçar oraya aynı şeyi yine mideniz bulanır. yazarlılığının alınması lazım
(#17501001)
silmekle bitmez başka şeyler denemek lazım aslında. Örneğin: ahlaksızca başlıklar yasaklansın bu daha iyi.
Espri hoştur. Ama espri olacak diye, adamın sokakta söyleyemediği sözleri burada başlık diye açması mantıksızlıktır. Silinmesi ve açılanların denetlemeden geçmemesi, iyi bir ortamın başlangıcı olabilir. Sözlük belli bir seviyenin olduğu yer olmalı.
kesinlikle desteklediğim harekettir.
hiç "ahlaksız" sayılabilecek bir başlığa entry girmemekle birlikte bu durumu isteyenlerin neden diye sorduğumda cevap veremeyeceğini düşündüğüm önermedir.

bu sözlükte 16 yaşının aşağısında insan olmadığını varsayarak konuşuyorum iki üç küfür görünce kimsenin "terbiye"si bozulmaz
ahlaksız yazarlar bu kadar çok olduğu sürece pek bir şey değişmeyecektir.
Haklı bir önermedir.
Gerçekten çok açık ifadeler kullanılıyor ve çok itici oluyor.
(bkz: ya sev ya terket)
sadece uludağ sözlükte gözükebilecek sığlıkta bir önerme. hayır şaşırmıyorum. çünkü eğer uludağda yazıyorsan düz adamlara alışkın olman lazım. 3-5 entry ile yazar olan insanlar gelmiş burda ahlak dersi veriyor.
kesinlikle katıldığım ve uludağ sözlüğün amaçlarının dışında olduğunu düşündüğüm bir durumdur.
zamanında (bkz: abaza başlıklardan kaçıp sakin liman aramak) dediğimizde ihlsözlük'e git burada cinsellik konuşucaz diyenlerin,

popüler tabiri ensest olan freudyan bakış açısını gerçekten tiksindirici bir şekilde dillendirince 'ahlak elçisi' kampanyatörü kesilmesi ikiyüzlülüğün nadide örneklerinden biridir.

''abaza ikiyüzlüler de silinsin'' diyerek katıldığım önerme.
ahlaksızca silinsin bu başlıklar, ite kaka, zopaynan kovalanarak silinsin bu başlıklar, dedirten başlıktır efendim.
yetkililerce duyulması gereken serzeniş.
Uygulanırsa şu ana kadar açılmış başlıkların % 60' ının silinecek olduğu kampanya
kime göre ahlaksız olduğu kısmı açıklanırsa destek vereceğim durum.
a aaa çok doğru önermedir. evde çoluğun çocuğun çoluuğumuz yarın bi gün bu ganala düşse? bu lanet olası ganalın etrafına çerçeve yapsınlar..
faşizm sloganı. ahlağın ne olup olmadığına kimin karar vereceği konusunu geçtim, sözlük gibi ifade özgürlüğünün(!) en üst seviyede olması gereken ortamda yapılacak bu tür bir engelleme olsa olsa ahmaklıktır, içsel bir çelişkidir. en olmadı üstüne alınmazsın olur biter.

sana göre ahlaksız buluyorsan bazı şeyleri, sağ üstte çarpı şeklinde bir buton var gördün mü.
Sözlükte başlık kalmamasını sağlıycak akımdır. (bkz: johny sins) (bkz: rokettube) (bkz: kız) (bkz: brazzers) (bkz: daha niceleri)
müstehcen başlıklar sikilsin.
sonuçta seks de hayatın bir gerçeği ama bilgi dışında olanlar silinmelidir. kimsenin fantezilerinin kimseye bir faydası olacağını sanmam. ayrıca çıplaklıkla iğrençlik arasında ince çizgi vardır onu tutturmak lazımdır.