1. 1.
  erdek'te heykellerle kaplı dört yıldızlı bir oteldir.

  bir kapalı olmak üzere iki yüzme havuzu bir de bu otele bağlı aqua park vardır. otel müşterileri oradan da yararlanabiliyor.
  #315329 :)
 2. 2.
  küçükken bir hafta kadar kaldığım otel. içerisindeki heykellerden korktuğumu hatırlıyorum. Benden görünüm olarak çok büyüklerdi heykeller. Korkmuştum. Hatırladıkça korkuyorum sanırım.
  #423545 :)
 3. 3.
  Hayatımın tek aşkı ile en güzel günlerimizi en hatasız şekilde yaşamamızı sağlamış olan, turistik bölge olmasına karşın kışın bile hizmette sınır tanımayan güzel insanların mekanı.*
  #429383 :)
 4. 4.
  ilk açıldığında sahibinin manukyan olduğu otel.. sonra başkasına sattı sanırsam.. bir de bir aralar discosu fena modaydı herkes giderdi.. biz küçüktük babamız izin vermezdi çok üzülürdük, o kadar önemliydi yani o discoya gitmek..
  #1688809 :)
 5. 5.
  ilgisiz ve müşteri mennuniyeti nedir bilmeyen otel personeli sayesinde bir gidenin bir daha aklına bile getirmeyeceği oteldir.
  #1816688 :)
 6. 6.
  canavar ruhlu ascisinin yemekleri tabaklara eliyle koydugu otel. bir de mumya gibi gereksiz bir ayrinti vardi otelin ortasinda.her sabah kahvaltıya giden otel musterileri ilk once onunla karsilasiyorlardi* *.gordugum kocaman kocaman heykeller nedeniyle eve dondugumde 1 ay kendime gelememistim her yerde bana bakan kizilderililer goruyordum.
  edit: ayrica aksam yemekleriyle birlikte ictigimiz sular da paraliydi. ** *
  #2529825 :)
 7. 7.
  yillarca kalitesinden odun vermeyen ve yaz kis dolu olabilen bir oteldir*. yurtca taninmis simalardan biri, otelin sahil tarafinda bulunan fil heykellerinin hortumlarindan birinin ucunu kirmisti saniyorsam, sonra da hortumlarin ucuna tel orgu sardilar*. boyle de bir anisi var..
  #2529871 :)
 8. 8.
  girişinde koskocaman bir fil heykeli olan ve içinde de birtakım korkunç heykeller barındıran erdek çuğra mevkiinde bulundan otel.
  #2725240 :)

agrigento ile alakalı başlıklar