1. 1.
  Bir dönem Show Tv Ana haber bültenlerinde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz, takımının * sahadaki madara hali karşısında tellere yapışık bir vaziyette gözyaşlarına engel olamayan; sarışın, kırmızı suratlı, gürbüz insan modelidir.
  10 -9 ... yaralimasalcocuklari
 2. 2.
  (bkz: ağlayan zayıf esmer galatasaylılar)
  (bkz: ağlayan tıknaz kızıl beşiktaşlılar)
  (bkz: ağlayan balık etli kumral trabzonsporlular)
  3 -2 ... ozpandora
 3. 3.
  (bkz: ay kıyamam canım ya)
  (bkz: midyat seyfo gülün)
  3 ... aliterasyon
 4. 4.
  ne yapsak götümüzden olay uydursak durumudur yani şöyle biz ağlıyoruz üzerimizde forma var gelin haber yapın satılmış medya veya sözlük yazarları gelin iki damla göz yaşımızla sevinin eğlenin size de yazık tabi. ağlayanların sarısın yada fenerbahçeli olması olayı tamamen asparagastır onlar fenerbahçe formasına bürünüp olayı tadını yaşamaya çalışan ve çıkarma zamanının geldiğini anlayan pamuk kırmızı sarı ve beyaz siyah taraftarıdır gerisi 7 cücedir. bunlardan olmayanlarda fenerbahçelidir zaten. ehh fenerbahçede gerçekten kaybettiğini anladığı zaman tek yürek ağladığına göre bu kenarda köşede ağlayan garip masalların kahramanlarına üzülmeyin denir. **
  5 -3 ... zuvvar
 5. 5.
  fenerbahçe malubiyeti sonrası kadıköy ve türevlerinde (erenköy,kızıltoprak,bostancı...)bolca rastlanan tiplerdir.
  1 -1 ... mucize
 6. 6.
  içi parçalayan, ağlama kardeşim ne var bunda altı üstü maç bu dedirten, rakip takım taraftarlarının yüzünü güldüren şahsiyetlerdir.
  2 ... umutsuzlar parki