bugün

yerinden milim kıpırdamayarak mümkünse çitlembik eşliğinde seyre dalmaktır.
(bkz: al içeri al al)*
(bkz: ölü kurbağa bakışı)
bugün itibariyle antalya'da yine aynı bakışı fırlatmış, saçlarını bozmama konusundaki hassasiyeti dolayısıyla uçmamış, yatmamış, hatta ani bir harekette de bulunmamıştır. buradan yetkililere sesleniyorum * * *, ne olur saçları daha sert yapan, verilen şekli bir kaleci uçsa dahi bozmadan koruyabilen bir jöle neyim üretin yoksa bu sene de gitti gider caaanım şampiyonluk...
(bkz: çaresizliğin fotoğrafı)
(bkz: öküzün trene baktığı gibi bakmak)
rakip topa vurur volkan duşunmeye başlar topa atlasam simdi cemil ipekci imzalı formam camur olcak, atlamasam gol olacak, ama ustum camur olursa tribundeki ve televizyon karsındaki kızlar bakmayacak. beni begenmiyecekler saclarım bozulacak dusunceleri esliğine top aglarla kavusur. işte o an kameralarına volkanın o surat ifadesi takılır.
top çok hızlı geldi bakışıdır.
bugün itibari ile gaziantep maçında o bakışın kralını julio cesar'ın topuna atmıştır.
(bkz: yüzdeki hassiktir ifadesi)
(bkz: tipe bak memleket değiştir)
"halbusam buradan gelmeyecekti" bakışıdır. (bkz: küçük emrah bakışı)
zıplasam da zaten tutamam, çok hızlı vurdu kerata bakışıdır.
volkanın topu sektirmesinden sonra araya giren schalkeli futbolcunun topu ağlara gönderirken volkanın arkasını dönüp topa son kez bakışıdır. ilker yasinin şu sözü hala kulaklarımızda çınlamaktadır.

-yapma volkan !
(bkz: Öküzün trene bakması)
ulan şimdi topa zıpla, bakalım kaleyi tutacak mı, hem kurtarabilecek miyim, saçım bozulur mu gibi şeyleri düşünürken ağlara giden topa bakıştır.