Bence her dinin kutsalına saygı gösterilmeli.
Silindiğini görünce üzüldüğüm yazar.

Kendi isteğiyle sildirmiş acaba buralarda mı tekrar.
ak troll silik.
Akp'liydi fln ama güzel adamdı. Şimdi bu tarz takılan bi ben kaldım, bi de ipne miku.
Sözlüğe ara verdiğim sırada silinmiş. Son zamanlarda iyice aktroll'e bağlamış olsa da kimi zaman güldüren güzel yazıları vardı. Yeni bir nickle aramızda mı bilen var mı.
Sözlüğe ara verdiğim sırada silinmiş. Son zamanlarda iyice aktroll'e bağlamış olsa da kimi zaman güldüren güzel yazıları vardı. Yeni bir nickle aramızda mı bilen var mı.
komik adamdı la ne oldu acaba.
uzun bir süre sözlüğe girmedim (bütün yaz diyebilirim) ve döndüğümde

silindiğini görüp üzüldüğüm yazar.

en sevdiğim yazarlardandı. titanik filminde batan gemi adlı atesit pislik kendisini

hiç hazmedemez sürekli sataşırdı.

şu anda nerde olduğunu başka bir nick almış ise, nickini bilen varsa

lütfen trollemeden benle paylaşsın.

bu arada sanki ben gelmeyeli titanik de kaybolmuş ortadan.

gerçi o siktirsin gitsin ayrı mesele.
şu an instela'da sıçmaktadır kendileri.

silik yazar.
nick altını da engelletti herhalde giderayak, taşak geçmeyelim diye.

işten istifa etse bu kadar boş kalmazdı, niye böyle bir şey yaptı ki?

09:00-17:00 arası ne yapacaksın olm, nasıl geçecek zaman?

bunca yıl sonra iş yapayım desen ağır gelir, nette takılayım desen sözlük dışında yol, iz bilmezsin.

vay babağun kemüğne.

çok ilginç...
11. Nesil silik.

Muhtemelen işten kovulduğu için internet sağlayıcısı bulamadığından veya yalamayla meşgul dili tahriş olduğundan sözlükten gitmiş yazar.

Üzüldüm mü? Evet. Neden? Hakareti her zaman hak eden insan'ın tek örneği idi.

Biraz sert yazmışım ama... Neyse.
11. Nesil silihasfddssdfsa.
11. Nesil silahafdsaaahdsaadsaaa.
11. Nesil silik.

Güle güle mesai saatlerinde entry giren devlet memuru.
(bkz: GÜLE GÜLE KOCA YÜREKLi ADAM)
hesabını sildirecekse de çok iyi düşünerek yapması gereken yazardır. hemen karar verme.
gule gule.

kimse yaptigin ak trollukleri ozlemeyecek emin olabilirsin.

bir yazar.
iş bu entry ile son entry'sini girip sözlüğe veda eden yazar kişisidir.

beni çaylak yaptıkları bir haftalık süre boyunca silinmek için uğraştım ama hala silinemedim nedense.

herkesin sabah akşam küfürler, hakaretler, terbiyesizlikler ile birbirine ve üçüncü şahıslara bok attığı bir ortamda,

en ufak bir hakaret veya küfür içermeyen şeyler yazmama rağmen,

sadece kendi görüşlerim "moderasyonun görüşlerine uymadığı için" bir haftalığına çaylak edildim.

silinen ve çaylaklığıma sebep olan entry şurada sabahtan akşama kadar sağa sola küfür eden,

devletine ve milletine hakaretler yağdıranların yazdıklarının yanında çok hafif kalmasına rağmen onlara en ufak bir yaptırım dahi uygulanmadı.

devlete karşı neredeyse silahlanıp, örgütlenip savaşmayı savunanların değil benim yazdıklarım "provakatif" bulundu, çok tuhaf.

hepsini bir kenara bırakırsak "kendi düşüncelerinizi" savunamadığınız, savununca ceza aldığınız bir ortamda ne kadar özgür olabilirsiniz ki?

sen böylesi keyfi uygulamalarla yazarların burnundan getireceksin, sonra da kalkıp "bu moderasyondan neden nefret ediyorsunuz" diye soracaksın.

böyle bir mantık olabilir mi?

neyse zaten burayı iyiden iyiye ortaokuldaki ergenlerin muhabbetleriyle dönen, milletin ahlaksızlık yapıp bunlarla gündeme gelmeye çalıştığı ve bunu yapanların da "el üstünde" tutulduğu iğrenç bir yer haline çevirdiler.

daha fazla burada durmanın bir mantığı yok.

haydi kalın sağlıcakla...

gotchaaa...
doğru kişiyi bulmuş mu bilemem ama doğru işi bulduğu kesin.

bir yazar.

ifşa olayları patlak verince kadir mısıroğlu gibi götüm götüm tüydü ortamdan.

ne saklıyorduysa artık.

he mi lan?
Euronews muhabirlerinin mikrofon açık kalınca anlaşılan patlama coşkusu bu adamı haklı çıkar miyor mu?

Vezneciler saldırısı haberi sonrasında mikrofon açık kaldı. Spiker ve muhabir arasındaki "neşeli" diyalog şöyle gerçekleşti:
"-Tamam ağzına sağlık
-iyi oldu mu
-He güzel oldu iyi saydırdın"
bari biz gülme duvarında ağlayalım.
haksız yere çaylak olmuş yazardır. adam haklı çıktı sol frame dolmaya başladı yine.
Son gulen iyi guler caylak yazar diyip bende sinirlerime hakim olarak bu nickaltindan cikiyorum.
Ben bu kadar sevimsiz bir yazar görmedim. Kimse sevmiyor belli ki.

Normal hayatta böyle kişilerlen karşılaşmayız umarım.
caylak yazar.

valla bir iki tane daha falan entry'sini gorsem pc'yi duvara carpa carpa parcalayacaktim o derece.
on birinci nesil çaylak. muhah. on bir'i ayrı yazdım. doğru di mi?

(#32760447)
millet devleti dolandırıyor, bu adam devlet bilgisayarından sözlüğe gitmiş çok mu.