bugün

ağaçlar için çarşaf veya burka kanunu çıkartması muhtemel yetkililerdir. zira erkeği tahrik etmektedir zındıklar.
seksi tabu olarak gören bir ülkenin başına gelendir. ağaçları bile seksi buluyorlarsa işte bunu sorgulamak lazım...
-şu çam ağacında bi bacak var hacı... du biraz kerkilim.
+o da bi' şey mi asıl sen söğütleri görmelisin. doluyorum dallarını belime...
%hop hop, en seksileri palmiyeler. şöyle götleri yere yakın. salkım saçak bi' palmiye verecekler elime...

&siktirin gidin lan bahçemden. keresteler sizi.
-kaçın la kaçın sahibi geldi.
estetik bir kadın resmi gördüklerinde bunu nasıl değerlendireceklerini, hangi sınıfa koyacaklarını merak ettiğim yetkililerdir.
(bkz: çokomilk)
reklamı vardı bu çokomilkin, adama ne gösterseler çokomilk tutkusu olduğu için ona benzetiyordu, o hesap.
bir de şu bakınızdan buyuralım,
(bkz: seçici algı)
Ağaçların da insanlar gibi yaşayan birer varlık olduğunu çözmüş filozoflardır. Ama seksi görünüyorlar diye kesmeye kalkarlarsa orasını bilemeyiz.
(bkz: her şeyi seks objesi olarak görmek)
libidoları yüksek insanlardır. ben resme baktım baktım bi boka benzetemedim. bende erkek miyim be, allah belamı versin diyerek ağladım.
pinokyo'dan haberi olmayan iranlılardır. aman olmasın da. neme lazım.
muhtemelen AĞAç kakan hayvanlarını, ''bunlar tecavüzcü'' şeklinde kanun çıkartarak avlattıracak olan yetkililerdir. * *
yokluktan yada gormemişlikten artık hayalgücü sınırlarını aşan allahın acil şifa vermesi gereken yetkililer .
aynı yetkililer kadın saçını da tahrik edici buluyorlar. bu açıdan iran lı yetkililerin kıl ve odundan hoşlandığını sonucuna varabiliriz. aynı açıdan iran lı yetkililerin akli dengelerinin bozuk olduğu sonucuna da varılabilinir.
allah'In acilen karı-kız vermesi gereken yetkililerdir.
acilen seksi buldukları ağaçlara oturtulması gereken kişilerdir.
beyinleri normal insanların beyinlerinin bulunduğu yerde değil başka bir yerlerinde olan yetkililerdir. * hay size yetki verenin...
seksi buldukları ve beğendikleri ağaçlarla evlendirilmesi gereken yetkililerdir.