bugün

public enemy deki flavor flave asiri derecede benzeyen samuray. bu adami oldurmek nerdeyse imkansizdir. birde en iyi 2. savasci mi nedir herkez bunu olduremeye calisir. konu olarak inuyasha ya benzeyen bir anime.
1 numara ve 2 numara şeklinde efsanevi iki kafa bandının hikayesini anlatan çizgi filmdir. japon animelerine bir hayli benzetilmeye çalışılsa da * afro'yu samuel l jackson'un seslendirmiş olmasından başka pek de bir numarası yoktur.

yine de anime severler karizmatik konuşmalar, pozlar ve abartılı anlatımlar nedeniyle bayıla bayıla izler, zaten 5 bölümdür topu topu. türünün sevenleri kaçırmasın.

(bkz: günaydın eki tadında entry yazmak)
bölüm başına 1 milyon dolar harcandığı açıklanan 5 bölümlük anime serisi. japon yapımıdır fakat seslendirmeleri ingilizcedir. samuel l. jackson'ın yanında ron perlman da seslendirmede büyük rol oynar.

japon kültürü, reggae kültürü ve günümüz teknolojisinin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. "japonya hala feodal olsa ne olurdu" sorusuna cevap oluşturabilecek bir chanbara animesidir.
Kısa ama öz bir anime. Çizimleri aşmıştır. Senaryo her ne kadar klişe de olsa 5 bölümün nasıl bittiğini anlayamazsınız. Herkese tavsiye ederim.
ninja scroll tadinda bir anime. 5. bolumun sonunda ortaya cikan panda maskeli bio samuray karakterini nasil dusunup cizmisler cok merak ediyorum.
taktir edilesidir. çizgifilmin yapımcıları japon samurai kültürünü ve amerikan hip hop kültürünü başarıyla birleştirmişlerdir. bu kolay iş değildir. top topu 5 bölüm olmasıda afro samurayı diğer animelerden ayıran bir farktır.
Afro isminli küçük bir çocuk babasının bir düelloda vahşice öldürülmesine tanıklık eder efsaneye göre babasının taşıdığı 1numaralı kafa bandı taşıyanan tanrısal özellikler bahşeder ve 1 numaraya sadece 2numaralı kafa bandını takan meydan okuyabilir. Artık sadece intikam için yaşayan afro 2 numaralı kafa bandının peşinde kan ve vahşetle büyüyerek onu ele geçirir ama 2 numarayı taşımak ona bir lanet getirir çünkü 1 numaraya ulaşmak 2 numarayı öldürmekten geçer.

Takashi Okazaki'nin aynı isimli mangasından uyarlanmıştır. Afro'yu ve Ninja Ninja'yı Samuel L. Jackson seslendirmiştir. Serinin müziklerini Wu-Tang'den tanıdığımız RZA yapmıştır içinde fazlasıyla hiphop ögeleri taşır. 5 bölümden oluşan serisin 2009 yılında Afro Samurai Resurrection isimli OAV'sı çıkmıştır.
Beyrut'da felafel ısmarlayacağım yazar. (#8839263)
Ayrıca ruhsatlı silahtan korkmasına gerek yoktur. çünkü silah hayat kurtarır
tüm zamanların en iyi animesidir.
gece gece birden aklıma gelip içimdeki saklı duyguları uyandıran aşmış anime.

evet ben de bir sadistim * * * *
http://www.youtube.com/watch?v=8iPHMAyfR4k
sanırım japonca seslendirmesi olmayan anime. yok değil mi? yanlış bilmiyorum yani? gerçi gerek yok tabii, l jackson abimiz seslendiriyor. izlemedim daha ama, süpermiş.

sonradan gelen edit:direk ve net boktan anime.
dublajı en iyi olan animelerden birisidir.
mekanlar, dövüş sahneleri, müzikleri ve tabi ki afro'nun hayali arkadaşı harikadır.
ayrıca gece izlemesi bi ayrı zevkli olan animedir.
Kulağındaki küpeye sicilasi tipsiz ama fena cool herif. Habire kesiyor efendim durduramiyoruz.
Şiddeti vurdumduymaz bir şekilde dile getirip karizmasını ağzından düşmeyen sigarasıyla tavana çıkaran Afro Samurai gelmiş geçmiş en kanlı animelerden de biri...

https://www.youtube.com/watch?v=zWiXo4QAQRQ