bugün

Merkezi Hollanda'da olan sigorta şirketi. Türkiye'de sigorta ve bireysel emeklilik pazarına ankara emeklilik şirketini satın alarak girmiş uluslararası firma.
son 5 yılda, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, polonya, Çek Cumhuriyeti, romanya ve türkiye de, hayat ve emeklilik sigortası sektöründe büyük yaptırımlar yapan şirket. hollanda merkezli olmasına rağmen, yüzde 66'sı ABD li bir şirkete aittir.
işe alımları eziyet olan sigorta şirketi.
dünya çapında ilk beş içinde yeralan, 150 yıllık ticari geçmişi olan 270.000 euro fon yöneten bireysel emeklilik şirketi.

aegon emeklilik ve hayat.
bireysel emeklilik sistemi.
afc ajax formasını 17 yıldır süsleyen abn amro'nun yerine geçen yıl formaya göğüs reklamı olarak alınan şirket.
--spoiler--
http://www.aegonchampionships.com/
--spoiler--
üzülüyorum bu şirkete.bursa için bir türlü eleman ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar.işkur,mavi yaka insan kaynakları,adecco gibi istihdam ofislerine ilan veriyorlar sürekli.internettede ilanları dönüyor ve yerel gazetelerde.tercih edilmiyor herhalde çalışanlar tarafından.bir potansiyel müşteri olarak gözümden düştüler kimsenin tercih etmediği bir şirkete ben bireysel emeklilik sözleşmesi yaptırmam.güven vermiyor bana.
2015 yılı cirosu 39 milyar 62 milyon dolar olan şirket.