bugün

ya belli bir yaş aralığında olan insandır, ya ilkkez msn açan insandır, yada resmî msn açan insandır.
Dürüst olduğu düşünülen internet acemilerinin yaptığı eylemdir. Sonrasında garip nickler ile yedek bir sürü msn adresi alan insan topluluğu.
internetle ilk kez tanışan bir kişinin yapmış olduğu birşeydir. internetle ilk kez tanışan bu kişinin bir arkadaşı hey moruk sana bir msn adresi alalım der ardından msn adresi alınmaya karar verilir.Msn adresi ne olsun diye düşünülürken birden ikisinden birinden muhteşem bir fikir ortaya çıkar.Msn adresi adı soyadı şeklinde alınır o uymuyorsa nereliyse oranın plaka kodu en sona konulur.Oda olmadıysa alt tirelerle iş bağlanmaya çalışırlar.

SÜreç böyledir işte.
(bkz: Yalansa söyle)
bak bak bak, bir de bu durum illegal oluyor. vay anasını sayın seullüler. ad soyad ile msn alınmazmış. vay be! ulan, ananız babanız nick koysaydı o zaman size. delimisiniz olm, eleştirecek başka bişey bulamadınız mı?
aslında her yerde olması gerekendir ancak "cixxx" lerden "tiqqy"lerden geçilmez olmuştur.

eskidi tuş ama yine de vereceğim: (bkz: ben)*
bu şekilde tanıdığım bir kişiden yola çıkarak:
-msnini her önüne gelene vermez,
-msnde yaptığı gruplandırmalar:arkadaşlar, iş, aile, diğer kişiler, aşkım... gibidir,
-kendini ekleyen bir kişiyi hemen kabul etmez, tanıyıp tanımadığına bakar,
-kız tavlama-erkek düşürme gibi aftirigondilerle işi yoktur,
-kimliğini gizleme ihtiyacı duymaz çünkü kimliğini gizlemeyi gerektirecek insanlarla takılmaz ve öyle ortamlarda bulunmaz.
Gelecekte büyük bir yerlerde olacağını düşleyip bunun başlangıcını isim ve soyisimle e-posta adresi almakta bulan anksiyete başlangıcı gösteren kişidir.
en doğrusunu yapandır. çünkü günün birinde önemli bir yere "thehag_matrax@bilmemne.com" gibi bir adresten mail atmanın kötü sonuçlara yol açabileceğini bilir.
sanal alemden yararlanan ama kendisi sanal olmayan insandır. internet aleminde "crazyboy" akımı yaratma, ün salma gibi bir amacı yoktur. kısacası normal insandır.
iş başvurusunda kullanacak insandır.

eh kimse sikicierkek23@hotmail.com mail adresiyle başvuran birini işe almaz. erotic shoplar hariç.
gerzek isim kullananların kıskandığı kişidir.
döndüyandanverdi@zırtmail.com
Önemli mailler için ciddi bir adres . Ayrıca asla unutşup da asla sen kim sorusunu duymasına gerek yoktur .
kız kaldırma derdindeysek çok yanlıştır bu hareket...
opsiyon 1:msni doğru düzgün kullanmaya meyilli kişinin adresidir.
opsiyon 2: ikinci msn adresinin farkına varılmasın diye hedef şaşırtıyordur.
milyonların yediği facebook bokundan farklı bir iş yapmamış olan insandır.
Facebook'tan kolayca bulunabilmeyi amaçlayan insandır aynı zamanda.
-Sen kimsin lan p.ç beni neden ekledin amk...
+Ben selcuklan y.rrağım hem seni ben eklemedim ama sende ahmet öztürk olmamlısın Pendiklisin dimi, iletiye bakacak olursak simit sarayında çalışıyorsun... yarın yarcam olm seni...*
bana hep daha ciddi insanlar gibi gelmislerdir. hep özenmişimdir ama asla onlardan olamamışımdır. cıvıklık içgüdüsü adresi alırken adete klavyemi ele geçirmektedir.
legal adrestir.
official takılan insandır. iş dünyasında da rahatlıkla kullanmak için biçilmiş kaftandır.
fişlenmek icin can atan kişidir..
eğer hem isminiz, hem de soyadınız türkiye nüfus istatistiklerinde ilk beşe giriyorsa asla yapamayacağınız eylemdir. saçma bir kıskançlık duyarsınız yapabilene*
şifresi de doğum günüdür.
ergenlikten yetişkinliğe adım atmış insandır.
hadi ama, yok muydu sizin ergenliğinizde değişik değişik adrsleriniz