bugün

kota görülmek istediğinde genel olarak sistem hatası veren, tabi ki şifre değiştirmek isteyince vermeyen, genelde zaten açılmayan, her siteye girişinizde aynı sözleşmeyi kabul ettiren tt'nin bir rezaletidir işte..
Genellikle açılmamakta ısrarcı bir sitedir açılsada kullanım bilgilerıne "Sistem hatası" nedeni ile ulaşamazsınız. Ulaşsanızda çogu zaman 2 gun oncekı bilgilerinizi gösterir. Adsl hızı arttı denilmesine rağmen daha önce 2 dakikada şu anda ise en erken 5 dakikada açılan TTNET in bizimle dalga geçtiği sitedir.
ne zaman girsek sayfası bir türlü açılmayan bu sayede tüm telekom çalışanlarının yakın akrabalarına, o sayafayı yapana , emek verene, emek vermeye çalışana, alayına küfür etmemizi sağlayan telekom hadisesi.

(bkz: allah belanı versin)
(bkz: yok artık ali sami)
ocak ayından 10 gün geçmesine rağmen hala download ve upload bilgilerini 0 olarak gösteriyor. ya telekom'dan kullanıclara bir kıyak(!) ya da ay sonunda birden çalışıp '5 gb kullanmıssın' şeklinde bir kazık olarak geri dönecek gibi duruyor.
1 gun calisip 4 gun çalısmayan muthis(!) turk telekom hizmeti.
sinirleri ayağa kaldıran bir hizmet. çok kaydadeğer bir sistem olduğunu hiş sanmıyorum, ama çoğu zaman çalışmaz.
(bkz: ey dsl)
kötü haber şeycisi.
Başımdan geçen olayı buraya ibretlik olsun diye anlatıcam. Bunu yazdığımdan 1 hafta öncesi, 16.08.2007'ye kadar kota kullanımım 1.25gb idi. O günün akşamı baktığımda ise fazla değişmemişti kota miktari 1.35gb civarıydı. Ertesi sabah açtığımda hiçbirşey indirmemiş olduğum halde 16.08.2007 yazıyordu ve kota 2.5gb olmuştu. Sistem arızalı çalıştığından kota kullanımı gecikmeli olarak yansıyacaktır yazısı çıktı. iyi peki dedim. Ertesi sabah tekrar açtım. Kayda değer bir indirme olmadığı halde kotanın 3.98gb olduğunu gördüm. Ayın 20'sindeydik ama kota hala ayın 18'ini gösteriyordu ve artmaya devam ediyordu. Şuan hala interneti kullanmadığım halde artmaya devam ediyor. Ayın 21'indeyim ve evdeki interneti en az 3 gündür kullanmıyorum ama 100mb, 100mb geçiriyor ttnet saolsun, kota oldu 4.3gb bakalım daha ne kadar geçirecek şerefsizler. Bu allahsız tospağalara bir dur demek lazım artık bence:)
ay sonu yaklaştığından dolayı ''sistem hatası'' veren site. senelerdir ay sonu gelince devamlı bu hata ile karşılaşıyoruz, o kadar malız ki bunun tesadüf olduğunu düşünüyoruz.
son birkaç aydır her denememde rahatça girmeme rağmen, bu ay eski bildik-tanıdık sıkıntıların yeniden hortladığı site. efendim neydi olay, sevgili telekomumuz birkaç ay kadar önce sitede iyileştirme yapmak için aylık transfer bilgileri bölümünde sadece 1 ay göstermeye başladı. sistem ferahladı, nispeten rahat çalıştı. hizmet kalitesi yükseldi ya, olur mu hiç öyle şey, hemen yeniden düşürmek lazım dedi telekom, ve siteye yine son 3 aylık transfer miktarını koydu, sanki bir haltıma yarayacakmış gibi 3 ay önceki download miktarım.
ayrıca anlamadığım bir nokta var. upload miktarının önemsiz olduğunu ve faturalandırılmadığını biliyoruz. öyleyse hangi mantıkla açıklanır bu sitede upload miktarının da veriliyor olması? kaldır ulan şunu işte. kaldır ki rahatlasın sistem.
her ay olduğu gibi bu ay sonunda da sistem hatası veren site.
limitsiz kullanıcılara hizmet vermemesi gereken site. **
sitesine ingilizce açıklamarıda koyup tüm dünyaya rezil olmak isteyen kazıkçı telekom'un relazet sitesidir.

yalnız ingilizceyi koyarken güvenlik kodunu yazmayı unutmuşlar. yazık.

http://img219.imageshack....5948/screenshot001fs7.jpg
türkiye'ye interneti sağlayan bir şirketin nasıl olurda böyle kötü bir web sitesi yapmayı becerebilmişler sorusu akla getirtir.
http://img339.imageshack.us/my.php?image=adslcv1.png
kotayı nasıl yediğinizi bilmiyor muyuz anlamı var sanki hafiften. *
erişmek günlerdir mümkün olmayan site.
kendi hesapladığım download miktarının tam iki katını indirmiş olduğumu gösteren, dolayısıyla kotamı hayli aştığımı bildiren ve beni dumura uğratan hededir. "arada az bir fark olsa tamam diyeceğim ama yarı yarıya fark nasıl oluyor lan deyyus!" demek istediğim hededir ayrıca.
bünyede morgda ceset teşhis etmek gibi bir duygu yaratan site.
(bkz: +18)
enteresan bir hizmettir.

ben kendim bizzat sınırsız internet kullanıyorum. ama bu sitede sınırı aştığım yazıyor. sınırsızı nasıl aştım lan? gerçi hayvanlık bende zaten sınırsız internet kullanıyorsun ne diye bakarsın lan kotaya? aha adamlar da öle döte böle tarrak yaparlar...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar