bugün

cümlenin başında bana 100 milyar dolar verseler tümcesi getirildigi vakit ancak anlam kazanacak cümledir.
teklif aninda adriana lima nin kac yasinda olduguna bagli olarak hakli ya da haksiz bulunabilecek erkek.

(bkz: olaya yeni bakis acisi getirme sevdalisi yazarlar)
çok zorlanırsa bulunabilecek erkektir.
sevgilisine bağlı olan erkektir.
saf aşık olan erkektir. tekmeyi yiyince kendine gelir.
yeryüzündeki erkeklerin yarısının sevgilisini fantezilerinde kullanmasını istemeyen erkektir.
bir ihtimal ingilizcesinden korkan erkektir, beden diline de pek güvenmiyordur, yazık lan.
(bkz: teklif)

a.l: merhaba. akşam yemeğinde domuz var birlikte yiyelim mi?
erkek: hayır. domuz haramdır.

işte bu erkektir.
(bkz: hamdi bey teklif etse kabul etmem diyen kız)
adriana lima yi begenmeyen erkek'tir.

kendisine allah'tan akıl fikir, yakınlarına sabır dilemekten başka yapacak bir şey yok.
(bkz: tipim degilsin)
dış görünüşe önem vermeyen en yüce duyguların insanıdır.

edit: ben o şahıs değilim*.
jenna jameson gibi bir sevgiliye sahip olan erkektir. başka türlüsünü düşünemiyorum çünkü.
sadece laf yapan erkektir. uygulamada göreyim ben onu asıl ama yemez. adriana lima o vücutla karşısına çıksın ve ''gel benim ol'' desin de bakalım ne tepki veriyor. burda kimse sadık sevgili profili çizmesin şimdi. hangi erkek yapar lan bu fedakarlığı ? evli olsan bi derece hadi...
"adriana lima teklif edecek de mi konuşuyoruz be abi? hayallerde yaşayan ibnelerden olmayalım allasen" diyen umutsuz erkektir. hele bir etsin de adriana nasıl ediyor.
Libidosu eksilere inmiş, depresif, bütün aşk ilişkileri yataktan ibaret kalmış, gerçek aşka inanıp onunda cortlamasıyla, duygusal bunalımda olan yazardır. * * *
çeşitli sebeplerden dolayı "kabul etmem" diyen erkektir:

- halihazırda olan sevgili onun için "işte bu" dediği sevgilidir.
- vakti veya parası yoktur, bütün dünyayı gezip defilelerde çekimlerde boy gösteren bir manken için vakit ve para ayırmak gerekir.
- yaşlıdır, bu işlerden elini eteğini çekmiştir.
- taylor swift gibi bir sevgili vardır, esmerlerden hoşlanmamaktadır.
(bkz: var mısın yok musun)
(bkz: yokum diyor)
monica bellucci 'yi aldatmak istemeyen erkektir.
ibnedir kendisi.

(bkz: sıfatını verdim)
(bkz: millet neler veriyor ben bi sıfat vermişim çok mu)
antiseksüel erkektir.

(bkz: aşk yok sevgi yok saygı yok ne var lan it)
hamdi bey'in de teklifini beklemektedir, sonra karar verecektir.
ya alessandra ambrosio basın toplantısı yaparak, uğruna; "kaderim. alınyazımın en karmaşık yazısı bu adam ama inadına o diyorum. evet ben cemilden hamileyim" dediği erkektir bu ya da monica bellucci bu adamın ayağının dibinde oturan geyşa ruha bürünmüş siyah beyaz bi resim karesi gibi siğara içiyordur ince bilekleriyle abi.

yoksa hiç bi kuvvet hayır dedirtemez, dedirtmemeli. hayır; 25 yıllık xx kromozomlu olan ben bile kadını gördüğümde bi kere öpsem lan ne çıkar acaba diye düşünüyorum kaldı ki tüm gün boyunca aklından bilmem kaçbin kere güzel kadın, meme, kalça, bacak, taş, adriana, lima, seks geçen erkekler hayır diyecek.

yeminle gülerim...

tanım: adriana lima mı ben mi daha güzelim diye soran, sevgilisi de "yaa aşkım nerden çıkartıyorsun bunları" diyince de göz oyan karga fiğürüne bürünen kızın erkek kardeşi olması muhtemel bünye.
(bkz: ahmet yıldız ölmedi)
beyaz tenli, darbesiz erkekleri tercih ediyor.