bugün

acayip gülmeli eğlenceli durumdur. dün sahurda üsküdarda nargile içerken kadıköyde bi adresi soran kadını çamlıcaya gönderdiğim eğlenceli eylemidir. evet..
(bkz: Seri köz götür)
güldüren bir eylem. gösterelim anam denirse bir de süper.
görsel
oldukça eğlenceli eylemdir. evet...
cumartesi günü yaptığım kadının peşinden güldüğüm eylenceli mevzudur.
gülmekten gözlerimden yaşlar gelmesini sağlayan, bir iftar sonrası sohbet sırasında anlatılan muhteşem bir fıkra niteliğinde içimizi ısıtan çok komik bir anı...
en az elli kere yaptığım arkadaş ortamında çokça güldüğümüz mevzudur. abla şuradan gidip sağa dönüyorsun deyip aksi istikamete göndermek yok mu acayip lezzetli zevkli olay.
kadının işini zorlaştırmaktır.
hani lan yukarıda allah vardı her şeyi görüyordu... allahsız tosbaalar.
yalancı olmaktır. bir de yalan söylemek haram derler. şu an akşam akşam gene sinir oldum. bu kadar mı ahlaksızlık, terbiyesizlik olur? yalan söylemek nedir? açık kadın da insan değil mi?
öbür dünyada asla ama asla affedilmeyecek olan çok büyük bir günahtır...
(bkz: islam ahlakı)
malum çok ahlaklı çok dindar yazarın çok inandığı (!) islam dinine göre kul hakkı yemek ve yalan söylemektir, 2 günah amel defterine yazılır.
ama bu çok dindar (!) malum yazara göre din = başı açığa, şort giyene, öpüşene laf atmak, konser iptal ettirmekk.
Ben de karşıya yaya geçidi dışında geçmeye çalışan çarşaflı yayalara şaka amaçlı yol vermiyorum.
gençlik döenmlerimizde arkadaşlar arasında şaka amaçlı birçok kadına yaptığımız eylemdir. kadın adres sorar bizde gideceği yer sol tarafsa sağ tarafa gönderirdik. heyy gidi günler hey..
en yakın camiyi gösterirdim ben şahsen.
lise yıllarıda muziplik amaçlı yaptığımız şaka eylemlerinden biriydi. kadın gittikten hemen sonra erol taş kahkahası atardık.