özür dileme modasına uyup ottan boktan özür dileyen insanın kuracagı cümledir. *
ermeni soykırımını kabul etmemek için hitler'e bile sahip çıkabilen, "holocaust da olmamıştır" diyen ırkçı türklerin açacağı özür kampanyasıdır.
(bkz: adolf lan sende rahat uyu bak özür diledik)
ermenilerden özür dilemekten daha doğru hareket.
bu başlığa doğrudur diyen insanlarla aynı havayı solumaktan ciddi anlamda rahatsızlık duyuyorum, tabi katliam iyi bişeydir değil mi? katliamın ne dini ne ırkı olur, katliam katliamdır ve bu özürü diliyenler insanlıktan nasibini en asgaride almıştır.
fasistlerin özür dilememe listesi . (bkz: http://www.ozurdilemiyoruz.biz/index2.php)
sıçtım diye kendi götünden özür dileyen insanların söyleyecği salak şey
(bkz: Ben mal olduğum için kendimden özür diliyorum)
bu işi, sevgilisini kızdırdıktan sonra özür dilemek gibi birşey sanan ırkçı insanımsıların hareketidir efendim.
Adolf Hitler'in yahudilere yönelik yaptığı sistematik katliamlarla ''yahudilerde millet bilinci oluşturma ve yahudileri o dönemde bir çölden ibaret olan israil'e göç etmeye mecbur bırakma'' fonksiyonunu dahi düşünemeyecek kadar gerizekalı olan bir homo sapiensin, aklı sıra israil'in Filistin'de yediği boklardan ötürü israil'e duyduğu tepkiyi dile getirme biçimi...
bazı aklı kıt faşizm karşıtlarının her israil olayında 'bir gün öldürmediğim her yahudi için bana söveceksiniz'lafını ağzından düşürmediği için onlar adına özür dilerim.

edit:faşist filan değilim haaa.
(bkz: hitler in bokunda boncuk bulmak)
karşıt görüşü ise ülkemdeki faşizan tutum için tüm yahudilerden özür diliyorumdur.
ben de dilerim sayın hitler...

seni anlayamadık biz. iyi bir cermen olamadık. hatta anamız babamız bile cermen değil bizim, o kadar aşşaalık insanlarız... ne diyelim, yine de deutschland uber alles...

heil a.q.
ermenilerden özür dileyip, pkk cenazesine gideceğime, hitler' den özür diler en fazla yahudilerin günahına girerim. günahsa tabi o da.