bugün

japonya'ya gidiyorum diyerek, taş eve gitmiş ziyagil holding sahibi.
ulan hadi taş eve gittin. alsana yanına bir manita!!!
yok o çağrı yapıp olta atmaya çalışıyor.
hadi attın çağrıyı, ya behlül gelip sikeydi seni? ne olacadı ha o zaman? cevap ver ne olacadı?
görsel

Buna çok gülüyorum.*
işten eve gelip takımını değiştirip smokinle yemeğe oturan ve yemekten sonra rahat birşeyler giymek adına smokini cikarip blazer ceketini giyen adam gibi adam.
yılbaşı gecesi içerde mercimekler fırına verilirken büyük olasılıkla atölyede yılbaşı ağacı oyacak kişidir.
(bkz: ne istediler de vermedik)
parasıyla rezil olan adam. evet.
aşkı memnu dizisini karizmatik aile babası. behlülün amcası. sezonun yarısı boyunca boynuzlandı ama ruhu duymadı. yazıktır efendim...
dizinin en karakterli adamıdır. adam gibi adam. zengin olup da karakterini satanlardan değil. ideal eş, dost, hayat arkadaşı.
bilemediler değerini ednan bey.
bu adam ya gerçekten çok saf ya da acayip fantezileri olan bir tür sapık. hangisi olduğuna henüz karar veremedim.
bu kadarcık akılla o şirketi nasıl yönetebildiği merak edilen dizi kahramanı. kafasını gömmüş kuma, poposuyla izliyo evi. aç gözünü adnan bey artık, uşak bile çaktı davayı.
Acıdığım kişidir. Ulan bi dizinin özetini izle, arkandan ne dolaplar dönüyor öğren dediğim kişidir de.
yatıyla boğazda gezerken boynuzları boğaz köprüsüne takılan adam.
Her genç kızın hayalidir.
Paralar, yalılar, tekneler, riva, çiftlik, şirketler, arabalar, hizmetliler. Bunları bırakıpta intihar edip, cehenneme anahtar teslim yapan bihter'e alkış.
dizideki en mal karakterdir.

bülent bile ondan çok önce bir bokluk olduğunu sezmişti anasını satıyım..
altın kaplama boynuzlara sahip karekter.