bugün

insanları düdüklemek için yeni tanım.
Böyle bir internet hızında ne fayda? Sorun kota değil, altyapı.
görsel
aman kalkarken üzerine oturtmasınlar da.
Operarörlerde dolaşan kelime oyunlarından geçilmiyor. Yılbaşı gelmeden kancayı takalım diye uğraşıyolar. Zaten Türkiye'de iyi şeyler olmaz merak etmeyin.
15 gün önce beni arayıp 10 tl ye 100 gb kota sattı bu ibneler. uykulu anıma denk geldiği için kabul ettim ben de. kotayı kaldırmadan önce müşterilerimizi nasıl sikebiliriz diye düşünmüşler ve bu yolu bulmuşlar kendilerini takdir ediyorum.
sadece adı değişiyor yaygara yapmayın amk.
kima kalkıyor ama...
hız : 25, limit : 150 gb ; 50 tl ile anlaşmışlığım var. şimdi olsa en az 250 tl. ne iş ?
Bu kotayı kaldırıcaz açıklamasını yapan bakan mıydı neydi fiyatlar sabit kalacak diyordu aynen öyle oldu gerçekten.
başka yerden sokacaklarının emaresidir çok da şeetmeyin.
Türk Telekom, kotasız internet tarifelerini açıkladı. 59.90 TL'ye 4 Mbps veriliyor. 50 Mbps için ödenmesi gereken tutar ise 259.90 TL olarak belirlendi: Rakamlar bu kadar uçacaksa neden AKN kaldırılıyor, ne gerek var? Bırakın kalsın AKN güzel güzel.
muhtemelen sözleşme, cart curt durumları vardır. o yüzden 2018'e sarkmıştır.

işi tekeline alan soygunculara prim verilmemeli. akk'yi kaldırıp fiyatları fahiş seviyelere çekmeleri de engellenmeli.

böyle güzel haberlerle gel bana hipopopopotomons...

aferin.
Stress Yüzünden kaldıramıyorlardır belki. Bitkisel tedavilerde sertleşme ve ereksiyon problemini 2018 de halledip, kotayı kaldırıp, hatta şahlandırıp götümüze sokabilirler.
2018 aralık. gel biz buna 2019 diyelim...
Akk kalkarsa, fiyatlar yükselir. Çokta sevinmemek lazım bence.
görsel

inşallah sonu böyle olmaz dediğim.
Kaldırmalarının sebebi bize yerleştirmek..
çok zor bişey ki 2018'e kadar hazırlıkları yapılacak sonra kalkacak. hakkaten 2018 ne amk! yok 2023. bor çıktıkça kota inecek.
"2018 ne yanına koduğum" tepkisiyle karşılanan haber.