bugün

öğrenciyken parasızlıktan iki yıl kısa samsun içmiş, ama bir kez bile zavallı hissetmemiş biri olarak diyebilirim ki; evet başka sigara içilmez. nihayetinde damak tadıdır ve alışkanlıktır sigara.
(bkz: bi öğrenci sigarası olarak winston)
kaliteli bir sigaraya sadece fiyatına bakarak kaliteli diyen, tükettiği malların sadece parası ve havasından dolayı iyi veya kötü diye sınıflandıran insanların anlayamayacağı, zavallıdan ziyade, * insandır.

artık iş öyle bir hale dönüşüyorki günümüzde, kim neyin reklamını yaparsa, ve daha yüksek fiyatta satarsa, o mal daha kıymetli hale geliyor.

samsun sigarasının aynısını farklı bir paketle yüksek bir fiyata satsalar ve sigara'nında görümünü biraz düzeltseler, o sigaranın müdavimi olacak zenginler elbet çıkacaktır.

zevkler'in tartışılmayacağını anlamak gerekir önce, bu sözü söylemek için.
ayrıca; durumu çok iyi olupta, lark içen bir tanıdığımda var. siz şimdi ona cimri biridir kesin o zaman diyecekseniz ama öyle de değil ne yazık ki.

(bkz: parlak ahmet içtim götüm kalktı)
adi sigara icip baskasini icemiyorum diyen zavalli yoktur!!! zavallılık ne içtiği sigarayla ne de söylediği yalanla kıyaslanabilecek bir durum değildir.